Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

L-Acoustics представляє серію A (ARCS new) в інсталяційному варіанті

 

 

L-Acoustics A серія (ARCS new)

 

Компанія L-Acoustics здобула великий успіх, запустивши нову ультра-масштабовану серію A (ARCS new) на цьогорічному Prolight+Sound. Тепер вона анонсує дебют нової версії серії А зі спеціальними можливостями інсталювання. Нова лінійка має ту ж саму відому якість концертного звуку L-Acoustics. Це стосується, зокрема, версій продуктів для турів, які буде представлено в автономному, економічному дизайні і які супроводжуватимуться спеціальними інсталяційними аксесуарами, покликаними забезпечити максимальну гнучкість.

«Найновіший член великої родини L-Acoustics – серія A – отримала теплий прийом, зокрема, від прокатних компаній по всьому світу які хочуть бути частиною офіційної мережі LA Rental Network, – пояснює Germain Simon з компанії L-Acoustics. – Розширення серії за рахунок корпусів та аксесуарів, розроблених спеціально для ринку інсталяцій, має великий сенс. Потужність та гнучкість серії A підвищать рівень інтеграційних можливостей».

Серія A пропонує змінні параметри покриття. A15i Focus досягає вражаючої відстані покриття в 45 метрів і максимального рівня вихідного сигналу 144 дБ. A15i та A10i мають хвилевід зі змінними кутами розкриття Panflex, який дозволяє адаптувати акустичну систему до будь-якої геометрії аудиторії. Вони вирізняються доступними, простими в експлуатації корпусами, які забезпечують ту ж саму впізнавану якість звуку та потужність більших за форматом систем.

Розширений модельний ряд інсталяційних аксесуарів дає вам необхідні інструменти для будь-яких інсталяцій. Спеціальний кронштейн дозволяє підвішувати до двох модулів і має регульовану глибину для підвищення гнучкості у встановленні. Щоб полегшити інтеграцію, корпуси серії A було оснащено стандартними вставками для додаткових аксесуарів та роз`ємами з додатковою пластиною для захисту від бруду та води. Тож продукти мають надійний рейтинг захисту від пилу та вологи IP55, а пасивне виконання акустичної системи дозволяє використати підсилювачі по максимуму.

«Варіанти інсталяцій серії A забезпечують безпрецедентну гнучкість, – переконаний Simon. – Аксесуари, поєднані з Panflex для регульованої спрямованості хвилеводу, дають інтеграторам все необхідне для створення ідеального дизайну покриття у будь-яких умовах».

Спеціальна акустична тканина, доступна у кольорах RAL, забезпечує рівний профіль АЧХ у ситуаціях, коли необхідна максимальна чіткість. Крім цього, тканина має світло-поглинальні властивості, що дозволяє серії A без проблем використовуватися з будь-яким світловим рішенням.

«Серія A відповідає потребам інсталяційного проекту будь-якого масштабу або типу – від театрів і домів молитви до клубів з живою музикою і навчальних закладів, – підсумовує Simon. – Ми сподіваємося, що серія A стане особливо корисною на стадіонах та аренах».

 

Більш детальніше на сайті компанії «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook