Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Прошивання SQ v 1.3 від Allen & Heath

 

 

Allen & Heath SQ

 

Компанія Allen & Heath репрезентувала ряд поліпшених функцій, призначених для того, щоб зробити серію мікшерів SQ ідеальними компактними моніторними консолями.

Прошивання SQ V1.3 додала шину Listen, що дозволяє звукорежисерові набудовувати стерео монітори близького поля або моно монітор, що розташовується на підлозі, а також дає можливість керування рівнем прослуховування за допомогою майстер-фейдеру. Також тепер звукорежисери зможуть легко взаємодіяти між Foh і моніторами, завдяки додаванню зовнішнього входу у шину PAFL.

Прошивання V1.3 сумісне з новою картою Slink, що відкриває нові можливості для поділу Foh і Monitor і віддалених входів-виходів або комбінації кожного з них з ME – персональною системою моніторингу. Цифровий поділ став ще функціональніше завдяки новому спліту Tie Lines, який з`єднуює вхідні й вихідні рознімання без обробки усередині консолі SQ.

«Місць для моніторного пульту найчастіше дуже мало, тому, як ми помітили, пульти серії SQ часто використовуються у якості моніторних. Завдяки своїй високій функціональності й компактності вони стали надзвичайно популярними, – розповідав менеджер по продуктах SQ Кейт Джонсон. – На основі зворотного зв'язку й відгуків від звукорежисерів зі співтовариства користувачів SQ, ми склали список побажань і поліпшили деякі функції. Тепер SQ можна сміливо назвати ідеальним компактним моніторним мікшером».

Прошивання SQ V1.3 також надає нові можливості: поліпшений користувацький інтерфейс, керування FX, обмін Midi-повідомленнями й індикацією значень на кастомних поворотних регуляторах на SQ-6 і SQ-7.

Додаток SQ Mixpad також одержав ряд оновлень, серед яких – керування блоком FX і DEEP, роутинг-матрицю, інтеграцію з генератором сигналів і рівнями доступу.

Завантажити прошивання SQ v1.3 можна безкоштовно по посиланню.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook