Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

QSC представляє преміальні рішення для бізнес-індустрії

 

 

Повне портфоліо комерційного звуку і фонової музики у торгових, ресторанних, готельних та інших установах було вперше репрезентоване компанією QSC на InfoComm 2018.

Отже, компанія QSC презентувала портфоліо преміальних рішень для бізнесу, зокрема, мультизонні мікшери, настінні контролери, що конфігуруються з багатоканальними підсилювачами, акустичними системами SUB/SAT, а також супутні додатки для інсталяції та управління, що забезпечують простоту конфігурації і управління системою. Ці нові продукти були представлені брендом у демонстраційному приміщенні на InfoComm 2018, 6-8 червня 2018 року в Лас Вегасі.

«Більше 50 років QSC залишається надійним професійним брендом для корпоративних конференц-залів, кінотеатрів, стадіонів, парків і не тільки, – розповідав David Fuller, директор з розвитку продуктів QSC. – Розробляючи дане портфоліо, ми тісно співпрацювали з ключовими фахівцями, щоб зрозуміти реальні вимоги до інсталяцій для живого і фонового звуку».

Нещодавня доповідь від LP Information показала, що музичні системи для бізнесу можуть позитивно впливати на загальний досвід споживача (покупці витрачають до 38 відсотків більше часу у торгових зонах, які використовують музику як частину загальної обстановки) і підвищують продажі (приблизно на 30 відсотків).

Fuller продовжував: «Ми об`єднали купівельну потребу в простоті використання і естетичному дизайні з високою надійністю і якістю звуку від QSC, технологіями посилення і обробки звуку, щоб розширити наші пропозиції в сфері музики для бізнесу та охопити всі комерційні інсталяції як для живого, так і фонового звуку в одному повноцінному портфоліо».

Що представлено в цьому портфоліо?

Серія мікшерів MP-M пропонує безпрецедентні можливості обробки та маршрутизації високоякісного живого і фонового звуку для мультизонних торгових і готельних площ. Побудована на тій же платформі, що і серія TouchMix від QSC, серія MP-M включає:

MP-M40 – 4 мікрофонних/лінійних входи і 4 зональних виходи, і MP-M80, яка пропонує 8 мікрофонних/лінійних входів, 8 phono лінійних входів і 8 зональних виходів. Недивлячись на компактний розмір (1U), кожна модель включає DSP, функції пріоритетності, планування і автомікшіровання. Це також максимізує значення системи QSC, завдяки вмісту тюнінгу Intrinsic Correction для акустичних систем QSC (а також завдяки інтеграторам, здатним створювати власне калібрування акустичних систем).

Системні дизайнери і інсталятори використовуватимуть додаток MP Install (для планшетів iOS/Android, ПК з Windows і Mac), щоб швидко працювати з дизайном і конфігурацією систем для мікшерів серії MP-M. Бездротове управління забезпечує інтуїтивний робочий процес, допомагаючи інсталяторам в навігації тюнінгу в приміщенні і розширюючи діапазон завдань.

Портфоліо також включає провідні настінні контролери MP-MFC, які забезпечують мультизонний вибір джерела, вибір сцени і контроль гучності кінцевим користувачем. Інсталятори можуть підключати до восьми MP-MFC контролерів до одного мікшера серії MP-M, використовуючи кабель CAT-5.

Для бездротового контроля користувачем додаток MP Manage app (для смартфонів і планшетів iOS/Android) забезпечує щоденне використання базових системних функцій, включаючи контроль гучності зон і вибір джерела, виклик сцени, планування і контроль мікшера.

Створені відповідно до уявлень QSC про якісні підсилювачі серії MP-A вони є підсилювачами для музики і пейджингу і забезпечують небачену гнучкість, при цьому маючи ефективність класу D і низьку ціну. Кожна модель серії встановлена на шасі 1RU. Серія включає MP-A20V (200W x 2 канали), MP-A40V (200W x 4 канали) і MP-A80V (200W x 8 каналів).

Серія MP-A відрізняється технологією FlexAmp, яка забезпечує для кожної пари каналів комбіновану потужність до 400 Ватт, при цьому потужність може розподіляться повністю на один канал або розділятися між двома каналами в будь-якому співвідношенні. Кожен канал може бути налаштований з низьким опором, 70 або 100 В, з фільтром високих частот або без нього.

Що стосується акустичних систем, то пропозиція включає SUB/SAT – акустичні системи серії AcousticDesign TM, які пропонують безпрецедентну якість відтворення звуку при компактному розмірі, що в свою чергу підвищує зовнішню привабливість будь якої інсталяції. Ця серія передбачає установку на поверхні (AD-S SUB і AD-SSAT), на стелі (AD-C SUB і AD-C SAT), а також підвісне кріплення (AD-P SUB і AD-P SAT).

Як і інші моделі в серії AcousticDesign, лінія SUB/SAT включає ті ж збалансовані акустичні і висококласні естетичні характеристики, що дозволяє користувачам міксувати типи корпусів. Вони також володіють простими в установці функціями для мінімізації інсталяції та необхідних ресурсів, включаючи вбудовані додаткові high pass виходи, магнітні решітки (для стельової і підвісної установки акустичних систем), а також просту систему установки на стіні (для моделей, призначених для кріплення до поверхні).

Для інсталяцій з великою кількістю каналів, більш складних вимог з обробки звуку і призначеного для користувача управління, дизайнери можуть додатково удосконалити систему за допомогою Q-SYS Platform.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook