Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Відомий звукоінженер Картер Гасебрук обирає SQ-5

 

 

Картер Гасебрук (Carter Hassebroek) має за своїми плечима величезний досвід мікшування, його професійний доробок справді величезний та зірковий. Він працював моніторним інженером з акторським складом хітового шоу Nashville, на церемоніях вручення премій Dove Awards та Stellar Awards, їздив системним інженером з Пітером Фрамптоном та гуртом Celtic Woman, виконував обов`язки продакшн-менеджера та FOH інженера з фаворитами Billboard та Grammy гуртом Casting Crowns.

Протягом кількох останніх місяців вимушеного простою Гасебрук не спочивав на лаврах, він, як справжній професіонал, спрямував всі свої сили на вивчення нових методів мікшування, аби підтримувати свої навички та майстерність у належній формі. І розглянувши доступні варіанти нового мікшера для себе, Гасебрук зупинив свій вибір на консолі Allen & Heath SQ-5.

«Зараз мікшерна консоль мені потрібна в основному для домашнього використання, аби спробувати нові підходи та «фішки», – зазначає Гасебрук. – Звичайне середовище DAW для цього мені не підходить. Крім того, зручний і компактний SQ пізніше може знадобитися мені і у якості продакшн-консолі для конференцій, коли вони повернуться в наше життя. Чимало спеціалістів зараз публікують різні відео про свої секрети групування потоків сигналів, маршрутизацію консолі, процеси вирівнювання фаз тощо, а мені завжди цікаво дізнатися, як працюють інші інженери. А найкраще навчання – це практика, тому мені був потрібен якийсь мікшер, що міг би обробляти мультитрек з мого ноутбука та мав всі необхідні обробки для виконання поставлених задач. Він також мав поміщатися на моєму робочому столі та бути доступним для мене за своєю ціною. Врешті, SQ-5 виявився єдиним мікшером, який влаштовував мене за всіма параметрами».

Двічі відзначений премією TEC Award мікшер SQ-5 забезпечує 48 каналів обробки звуку з високою роздільною здатністю 96 кГц та легко інтегрується для різноманітних задач, як концертних, так і студійних. Вбудований USB аудіоінтерфейс на 32×32 канали у якості 96 кГц, сумісний з Core Audio та ASIO, дозволяє здійснювати багатодоріжковий запис та відтворення, а також проводити віртуальний саундчек.

«На даний момент я працюю з мультитрековими записами через USB аудіоінтерфейс, – додає Гасебрук, – але якщо мені раптом знадобляться картки Dante 64×64 чи Waves, різноманітні варіанти розширення чи дистанційного підключення звуку, підключення до систем персонального моніторингу ME або навіть програма керування MixPad, я знаю, що завжди зможу взяти цього «малюка» з собою, і він дозволить мені відпрацювати чимало шоу, коли ми врешті повернемося до концертної діяльності. SQ-5 чудово для цього підходить, адже він має ширину всього 19 дюймів, він дуже компактний і надзвичайно простий в транспортуванні. Той факт, що я можу отримати всі ці можливості за такою ціною, для мене – просто фантастика! Я зробив чимало міксів без жодного зовнішнього обладнання чи додаткових плагінів, і всі вони звучали чудово. Але мені вже кортить додати деякі додаткові обробки DEEP, щоб перейти на наступний рівень. Я дуже вдячний Allen & Heath за цей дивовижний інструмент».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook