Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Arturia представила Sound Explorers Collection та Wooden Legs для KeyLab 88 MkII

 

 

Arturia представила екслюзивний бандл Sound Explorer Collection, який містить усі найголовніші програмні продукти Arturia, а також величезну коллекцію видатних пресетів. До складу цього бандлу увійшли HDD-накопичувач з 250 Гб пам`яті, а також найважливіші програмні продукти Arturia:

  • 250 Гб HDD-накопичувач: Швидка та проста установка, додаткове місце для зберігання Ваших важливих музичних проектів.
  • V Collection 7: 24 легендарних інструменти повернулися до життя завдяки силі технологій моделювання TAE® та Phi. Загубіться в аналогових синтезаторах, класичних фортепіано, чудернацьких клавішних інструментах та цифрових полісинтезаторах з коллекцією в більш ніж 8000 надихаючих пресетів для дослідження.
  • FX Collection: освіжіть Ваші мікси за допомогою надточних емуляцій найбільш знакових ефектів та студійного обладнання. Пристрої, які пройшли випробування часом та дійсно змінили звучання музики, як ми її знаємо, заряджені новими вражаючими можливостями для сучасного продюсера.
  • Pigments: це справді синтезатор 21-го сторіччя, що поєднує в собі неймовірний FM, віртуально-аналоговий синтез, семплування та гранулярний синтез з необмеженими модуляціями. Запакований пресетами від відомих артистів та саунд-дизайнерів, цей синтезатор справді змінить спосіб створення музики.
  • 40 наборів пресетів-бестселлерів: ця коллекція також включає в себе 40 найбільш популярних банків пресетів із Analog Lab Sound Store (Synthwave 2085, Trap Sequence, Vangelis Tribute та багато-багато інших!), даючи Вам понад 1000 нових приголомшливо зконструйованих пресетів для використання.

 

 

Неодмінно хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що по всьому світі буде доступно лише 1000 таких комплектів, кожному жорсткому диску буде наданий свій унікальний номер. Ви можете стати одним з 1000 щасливих власників унікального набору!

Покваптесь та оформіть попереднє замовлення на Arturia Sound Explorers Collection!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: