Чудове озвучення з RCF на фестивалі Choirs in the castle

 

 

Цими вихідними у Мукачівському замку «Паланок» пройшов фестиваль хорової музики Choirs in the castle 2018. Свято відбулося з нагоди відзначення 1122 річниці міста Мукачева. У древній фортеці лунав піднесений спів найкращих хорових колективів міста та краю. Програма фестивалю включила широку палітру хорового репертуару. Для поціновувачів хорового мистецтва — лунали обробки українських народних пісень, шедеври світової та вітчизняної класики, твори старовинної й сучасної музики, а також величні духовні композиції.

 

 

Для забезпечення бездоганного озвучення святкової програми організатори фестивалю обрали акустичні системи виробництва RCF. Вибір став ідеальним рішенням, і підтвердженням цьому служить величезна кількість позитивних відгуків від гостей фестивалю, які вражені були чітким і чистим звучанням. Для акомпанування хоровим колективам, як найкраще підійшло сучасне цифрове фортепіано від Roland. Адже всім відомий факт, що інструменти даного виробника вирізняються відмінною якістю та сучасним функціоналом з автентичним звуком акустичного роялю. Справжньою допомогою для святкового дійства став надійний та перевірений часом легендарний професійний вокальний мікрофон — Shure SM58. Він поєднує в собі професійне звучання, прості налаштування і зручний інтерфейс.

Choirs in the castle 2018

На сцені історичного замку «Паланок» перед гостями міста та мукачівцями виступило кілька хорів. Атмосфера замкового середньовіччя додала приємних вражень фестивалю Choirs in the castle 2018.

 

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»