Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Ін-Джаз»

Los Cabos – канадська якість звучання

 

 Los Cabos – канадська якість звучання

 

Los Cabos

Los Cabosканадський виробник барабанних паличок. Крім звичних всім клена та білого гікорі канадці використовують ще й червоний гікорі для виготовлення палиць. Ця деревина характеризується більш високими щільністю та вагою.

Що особливого у червоному гікорі?

Los Cabos 5А з червоного гікоре має прості розміри: діаметр 1,4 сантиметра, довжина 40 сантиметрів та сльозоподібна дерев`яна головка. Це все чудово. Але червоний гікоре (що вирізується з серцевини дерева) набагато міцніше і важче ніж білий гікоре (з поверхневого шару деревини).

Згідно з дослідженнями університету Нью-Брансуїка, а також досвіду наших барабанщиків, палички з червоного гікоре важчі і міцніші ніж з білого. Мінус палиць із білого гікоре в тому, що зручністю та звичними розмірами часто жертвують задля збільшення ваги. Los Cabos з червоного гікоре дарують вам вагу та надійність, дозволяючи при цьому насолоджуватися звичними та зручними для вас розмірами.

Клен не забутий

Клен – легкий матеріал, що дозволить легше контролювати швидкість гри, силу та гучність удару. У нас представлені палички Los Cabos 5А з білого клена, які відмінно підійдуть для репетиції свінгового колективу, а для виступу в ресторані можна вибрати 7B, теж з білого клена.

Білий гікоре досі популярний

Білий гікоре – найпопулярніший матеріал для виготовлення барабанних паличок. Наприклад Los Cabos 2B з білого гікоре – чудовий інструмент для року. Паличка діаметром 1,5 сантиметра і довжиною 41 сантиметр звужується до сльозоподібної голівки має матове оздоблення. Якість паличок 2В, та й узагалі всіх палиць Los Cabos на висоті.

Червоний гікоре – чудове рішення!

Червоний гікоре – це нововведення, на яке всі дуже чекали. На концертах, коли гітарний підсилювач стоїть поряд з барабанщиком, потрібен потужний і насичений звук, якого легкими паличками не доб`єшся. Граючи ж паличками Los Cabos з червоного гікоре, Ви отримуєте два в одному: звичний розмір у сумі з великою вагою. Тепер у вас є палички улюблених розмірів 5B у трьох вагових рішеннях: кленові (легкі), з білого гікоре (середні) і з червоного (важкі та довговічні).

Los Cabos Intense – нестандартні розміри

Якщо ви любите нестандартні розміри – Los Cabos Intense спеціально для вас. Los Cabos 5A Intense з білого гікоре всього на два сантиметри довше за звичайні 5А (41,9 сантиметрів), але зі стандартним діаметром. Моделі  і 5В Intense є ще й із червоного гікоре.

Висновок

Барабанні палички з трьох різних видів дерева та з різною вагою дозволять вам грати у різних стилях з різною гучністю та однаковим комфортом!

  • RED HICKORY – вражаюча довговічність це те, що ви знайдете в серії паличок Red Hickory. Ядрова деревина гікорі має всі властивості стандартної деревини гікорі, але відрізняється безпрецедентним рівнем сили та міцності, який доступний тільки в Red Hickory. Відчуйте різницю.
  • WHITE HICKORY – стандартна деревина гікорі – найпопулярніша, внаслідок її відмінної амортизації та ударостійкості.
  • MAPLE – для яскравого звуку на тарілках та швидкої атаки на ударній установці використовується клен. Це легка, універсальна деревина.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Ін-Джаз»

 

 

«Ін-Джаз» у соціальних мережах: