Новини від компанії «Індіго-мюзік»

Новітня ультра компактна бездротова система для виступу на сцені Sennheiser XSW Digital – вже доступна в Україні

 

 

XS Wireless Digital, то слово «бездротова» у назві моделі означає, що завжди і всюди ви отримуєте лише високоякісний звук, без дротів, без перешкод і без проблем, легко й просто. Це надзвичайно компактне, зручне й функціональне рішення для співаків і музикантів. Воно не потребує ні спеціальної підготовки, ні складного попереднього налаштування, та відкриває перед своїм користувачем цілий світ сучасних бездротових аудіо технологій.

 

 

У XS Wireless Digital ультра компактні передавач і приймач працюють на частоті 2.4 ГГц, утворюючи власну пірингову мережу. Все надзвичайно просто. І взагалі не важливо, чи працюєте ви самостійно зі звичайним петличним мікрофоном, чи виступаєте цілою групою, і треба, щоб кабелів на сцені або в кімнаті для репетицій було якомога менше, бездротова XS Wireless Digital у будь-якому випадку заздалегідь готова надати вам можливість рухатися абсолютно вільно і максимально реалізувати весь свій творчий потенціал.

 

 

Миттєве з`єднання

 

 

Щодо XS Wireless Digital, то слово «бездротова» у назві моделі означає, що завжди і всюди ви отримуєте лише високоякісний звук, без дротів, без перешкод і без проблем, легко й просто. Це надзвичайно компактна, зручна і функціональна мікрофонна система для музикантів та відеооператорів. Вона забезпечує надійне й стабільне з`єднання та дає змогу спокійно працювати, виступати чи репетирувати, де завгодно і коли завгодно.

Про кабелі можна забути. З`єднання миттєве

 

 

У XS Wireless Digital ультракомпактні передавач і приймач працюють на частоті 2.4 ГГц, утворюючи власну пірингову мережу. Все надзвичайно просто. І взагалі не важливо, чи працюєте ви самостійно зі звичайним петличним мікрофоном, чи виступаєте цілою групою, і треба, щоб кабелів на сцені або в кімнаті для репетицій було якомога менше, бездротова XS Wireless Digital у будь-якому випадку заздалегідь готова надати вам можливість рухатися абсолютно вільно і максимально реалізувати весь свій творчий потенціал.

 

 

Отже, коли вам теж постійна метушня з кабелями і частотами не лише набридла, але й заважає працювати, значить, пора ближче познайомитися з новою бездротовою системою XS Wireless Digital. Запевняємо, подобається вона теж миттєво.

Більше ніяких кабелів

 

 

Якісний і надійний аудіосигнал може бути й бездротовим. Щодо XS Wireless Digital, то слово «бездротова» у назві моделі означає, що завжди і всюди ви отримуєте лише високоякісний звук, без дротів, без перешкод і без проблем, легко й просто. Працюйте спокійно і рухайтеся вільно. XS Wireless Digital і без докучливих кабелів гарантує найвищу якість аудіосигналу.

Всі налаштування – одним дотиком

І це не просто слова. XS Wireless Digital дійсно має всього одну кнопку. Одне натискання – система увімкнена і синхронізована, коли треба на ненадовго відключити звук – ще одне натискання, а якщо натиснути й потримати, то XS Wireless Digital вимкнеться. Не витрачайте дорогоцінні секунди на попереднє налаштування, ловіть момент! Ваша XS Wireless Digital завжди готова до роботи і ніколи не підведе.

Цифровий шлях у світ

 

 

Знімайте і записуйте вільно. XS Wireless Digital скасовує будь-які частотні обмеження, нехай ваші проекти, як і ваші ідеї не знають ніяких лімітів та кордонів. З цією системою можна назавжди забути про проблему частот. Користуйтеся перевагами сучасних цифрових технологій, просто працюйте на частоті 2.4 ГГц, де завгодно і як завгодно, без перешкод і без проблем!

 

Інформацію надала компанія «Індіго-мюзік»