Новини від компанії «Індіго-мюзік»

Нічний клуб White Dubai оснащується звуковим устаткуванням від K-Array

 

 

Опис інсталяції

Нічний клуб White Dubai розташовується на даху однієї із трибун іподрому Meydan у Дубаї, ОАЕ. Це єдиний на Близькому Сході клуб, що входить у 30 кращих нічних клубів світу.

У клубі проводяться три різні тематичні вечори, кожний з яких має власне планування підлоги й аудіо/відео настроювання для створення зовсім різних вражень щоночі. Власникам клубу був потрібний однорідний, з високим SPL звук у приміщенні, адаптованому до різних вимог.

Система Firenze, що полягає із шести кластерів Firenze-kh7 і Firenze-ks8, була розподілена з урахуванням розміщення ді-джеїв і настроювань даного вечора: кожна консоль має L&R кластер, складений із трьох KH7 спікерів, зібраних вертикально, утворюючи 3,6-метровий кластер.

Затримки були застосовані на сабвуферах для компенсації дистанції між ними й верхніми кластерами, а система була настроєна таким чином, щоб забезпечити рівномірне звучання навіть при дуже високому SPL: у середньому в приміщенні реєструвався рівень 132 дБ при роботі системи на номінальній потужності.

 

 

Проект і моделювання були виконані з використанням EASE FOCUS 3 і Firmaker, створивши 4 FIR фільтри, які були завантажені у кожний гучномовець для оптимізації покриття й досягнення дійсно рівномірних SPL і частотних характеристик у всьому приміщенні.

Аудио рішення

  • 18 Firenze-kh7;
  • 8 Firenze-ks8.

Відгуки

«Звук у клубі схожий на той, що ми маємо в навушниках. Як би Ви не переміщалися по приміщенню, скрізь одержуєте звук високої чіткості».

Тоні Хейбер,
один із власників клубу White Dubai

 

Інформацію надала компанія «Індіго Мьюзік»