Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Як обрати якісні бас-гітари для новачків і професіоналів

 

 Якісні бас-гітари для новачків і професіоналів

 

Поради для Вас від фахівців Інтернет-магазину музичних інструментів, звукового, DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

Під час вибору моделі потрібно враховувати ряд характеристик – тип звукознімача, схема роботи передпідсилювача, гриф і способи його кріплення, мензура, матеріал виготовлення корпусу й наявність фурнітури.

Тип звукознімача

Звукознімач відповідає за перетворення механічних коливань в електрострум за допомогою обробки звуку. Від типу звукознімача залежить частота й тембр звучання.

Виділяють бас-гітари двох видів:

Сингл, або Jazz-style. Видає чистий і об`ємний звук, який добре сприймається в міксі. Якщо ви часто виконуєте сольні партії, вибирайте сингл-модель. Враховуйте, що сингли ставляться в парі, оскільки один елемент може фонити.

Хамбакер. Менш гучний варіант. Звук також виходить глибоким і об`ємним, але в міксі читається не так добре. Більше підходить для важких музичних напрямків. Складніший у налаштуванні.

Детальніше...

Цифрове фортепіано Viscount Smart20

 

 Цифрове фортепіано Viscount Smart20

 

Піаніно Viscount SMART20 доставить вам справжнє задоволення від гри на музичному інструменті!

Компактний і легкий корпус для легкої мобільності в будинку, в студії і в учбовому класі. Воно оснащено клавіатурою Grand Hammer Action, яка достовірно відтворює відчуття роялю, а також простим, легким у використанні інтерфейсом і сучасним набором підключень.

Детальніше...

Грувбокс Roland VERSELAB MV-1

 

 Грувбокс Roland VERSELAB MV-1

 

Створюйте більше музики

Якщо Вас відвідало натхнення, VERSELAB допоможе «зупинити мить», деталізувати і довести до кінця своє творіння. Послідовність і практичність процесу полегшує створення музики за рахунок використання сучасних алгоритмів запису вокалу, генераторів патернів, тисяч звуків движка ZEN-Core, ефектів мастерингу та інших функцій. Інтеграція з програмним додатком Zenbeats компанії Roland на рівні «під`єднав і працюй» розширює можливості з виробництва музики за допомогою комп`ютерів і мобільних пристроїв.

Детальніше...

Цифрове піаніно Roland FP-30X

 

 Цифрове піаніно Roland FP-30X

 

Цифрове піаніно Roland FP-30X

 

Коли якість стоїть на першому місці, але доводиться діяти з оглядкою на бюджет, оптимальний вибір в рамках серії FP-X компанії Roland – фортепіано FP-30X. Оптимальне з точки зору вивіреності балансу між фінансовою доступністю і наданими можливостями, воно базується на фортепіано початкового рівня FP-10, але відрізняється від нього вдосконаленим звуковим движком, більш потужною вбудованою аудіосистемою і розширеної поліфонією.

Детальніше...

KLARK TEKNIK DM8500 мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP, Dante мережею

 

 KLARK TEKNIK DM8500 Мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP, Dante мережею

 

DM8500 –
мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP,
Dante мережею та акустичним придушенням ехо

 

Сучасні встановлені аудіододатки вимагають гнучкого цифрового аудіопроцесора зі зручними функціями, такими як DSP та параметри маршрутизації, що налаштовуються користувачем, кілька входів і виходів – і вбудована аудіо мережа.

Детальніше...

Roland TD-07DMK – cамий компактний і бюджетний комплект ударних серії TD-07

 

 Roland TD-07DMK – cамий компактний і бюджетний комплект ударних серії TD-07

 

Найкомпактніший і найбюджетніший комплект ударних серії TD-07

Компактний, бюджетний і водночас що володіє професійними звуком, функціоналом та можливостями гри комплект ударних TD-07DMK є відправною точкою, з якої можна починати своє спілкування з ударними V-Drums серії TD-07.

Детальніше...

Оновлення легенди ROLAND SP-404 MKII

 

 Оновлення легенди ROLAND SP-404 MKII

 

Семплери Roland SP – справжні королі заснованого на перформансі бітмейкінгу, відомі своїм відмінним звуком та здатністю створювати швидкі ритми у будь-якому місці та у будь-який час. SP-404MKII, ретельно доопрацьований на основі відгуків спільноти та великих досліджень та розробок, є ідеальним семплером SP. Він швидше і краще, ніж будь-коли, з яскравим OLED-дисплеєм, новими виразними педами, розширеними ефектами, плавним секвенсором та семплюванням, а також величезною бібліотекою автентичних звуків, які надихнуть вашу музику.

Детальніше...

Octapad SPD-20 PRO легендарний цифровий перкусійний пед

 

 Octapad SPD-20 PRO легендарний цифровий перкусійний пед

 

Представлений понад 20 років тому, SPD-20 досі високо цінується перкусіоністами у всьому світі за його широку універсальність та автентичне звучання перкусії наповнений функціями, що запросили користувачі, і новітніми перкусійними технологіями Roland, виводить продуктивність на новий рівень, повністю зберігаючи при цьому основну привабливість класичного SPD-20.

Детальніше...

Компанія Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD

 

 Компанія Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD

 

Професійний комутатор V-160HD
для подієвих заходів гібридного формату з вісьмома входами HDMI і вісьмома входами SDI, портом USB-C
для потокового мовлення, підтримкою мікшування 40 каналів аудіо,
новими потужними функціями автоматизації та іншими опціями

 

Хамамацу, Японія, 15 червня 2021 року – підрозділ про- аудіо/відео компанії Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD, останнє поповнення серії V багатоканальних відеокомутаторів стандарту HD, перший з відеокомутаторів з вбудованими функціями потокової передачі даних.

Детальніше...

Аудіоінтерфейс Icon DUO 22 для комп’ютерів, планшетів та смартфонів

 

 Аудіоінтерфейс Icon DUO 22 для комп`ютерів, планшетів та смартфонів

 

Інтерфейс запису iCON Pro Audio Duo22 Live USB 2.0 забезпечує модуль введення-виведення звуку, а також аналогове та цифрове з`єднання з будь-яким інтелектуальним мобільним пристроєм для потокових програм у прямому ефірі.

Детальніше...

Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

 Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

Оновлена ​​версія інноваційного рішення для створення музичних відео. Прямі потокові трансляції, подкасти та інше з використанням мобільних пристроїв iOS і Android

 

Хамамацу, Японія, 22 червня 2021 року – компанія Roland представляє GO: MIXER PRO-X, наймолодшого члена популярного сімейства GO: MIXER аудиомикшер для смартфонів і планшетів. Неймовірна компактність продуктів лінійки GO: MIXER і наявність всіх необхідних аудіорознімів дозволяє творцям мобільного контенту працювати з декількома джерелами звуку, мікшируя їх сигнали з високим рівнем якості, для створення музичних відеокліпів, подкастів, проведення прямих потокових трансляцій і т.д.

Детальніше...

Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Еволюційний розвиток серії TD-07 з більш габаритними малим барабаном і томами, а також другий тарілкою креш...

Для зняття можливих обмежень при грі на ударних в комплект TD-07KX включені більш габаритні педи і самі високоякісні тарілки V-Drums серії TD-07 компанії Roland, здатні підвищити творчий потенціал музиканта.

Детальніше...

Компанія Юритмикс стала дистриб`ютором бренду Icon Pro Audio в Україні

 

 Компанія Юритмикс стала дистриб`ютором бренду Icon Pro Audio в Україні

 

Компанія Юритмикс стала дистриб`ютором бренду Icon Pro Audio в Україні, який має успішну 20-річну історію поширення професійного звуку, студійної продукції, а також інсталяції в усьому світі. Після затвердження себе в якості домінуючої дистриб`юторської компанії в регіоні, засновник вирішив зайнятися виробництвом сценічних і студійних продуктів для світового ринку. Так народилася корпорація Icon Global.

Детальніше...

Roland SPD-SX Special Edition – миттєвий доступ до всіх наявних звуків

 

 Roland SPD-SX Special Edition

 

Перкуссионний семплер для професіоналів, яким необхідний миттєвий безкомпромісний доступ до всіх наявних звуків...

 

Перкуссионний семплер SPD-SX компанії Roland – це свого роду стандарт професійного турінгових обладнання, що дозволяє управляти семплами, лупами і навіть повноцінними треками акомпанементу. За допомогою ексклюзивної функції Multi-Pad Sampling можна навіть записувати семпли в реальному режимі часу. SPD-SX Special Edition має функціоналом. аналогічним оригінальному SPD-SX, але має більш ємну пам`ять. Вбудована пам`ять на 16 Гб дозволяє завантажити багато семплів WAV студійної якості, яких вистачить на проведення цілого концерту, навіть ще й залишаться.

Детальніше...

Аудіоінтерфейс ADA8200 ULTRAGAIN DIGITAL

 

 Аудіоінтерфейс ADA8200 ULTRAGAIN DIGITAL

 

Завдяки новому ADA8200 ULTRAGAIN DIGITAL, Ви отримуєте надзвичайно потужний і універсальний аудіоінтерфейс, який об`єднує в одному компактному пристрої 8-канальний конвертер з мікрофонними передпідсилювачами MIDAS. Таким чином, є універсальним інструментом при роботі звукоінженера в студійних умовах.

Детальніше...

Компанія ROLAND представила VAD-103, молодшу модель V-Drums Acoustic Design

 

 Компанія ROLAND представила VAD-103, молодшу модель V-Drums Acoustic Design

 

Компактний бюджетний комплект ударних з неглибокими корпусами барабанів, зовні схожими з корпусами акустичних...

VAD103, молодша модель серії V-Drums Acoustic Design, комплектується цифровими педами, відрізняється бюджетних і зовнішнім виглядом, схожим з акустичними ударними, зменшеної глибини корпусу барабанів виконані з дерева.

Детальніше...

Roland TD-50X найпотужніший звуковий модуль

 

 Roland TD-50X найпотужніший звуковий модуль

 

TD-50Х, найдосконаліший звуковий модуль сімейства V-Drums з коли-небудь створених компанією Roland, має більше 900 звуків преміум-якості і підтримує роботу з нашими інноваційними цифровими педами малого барабана, тарілки райд і хай-хета.

Детальніше...

Компактні педалі овердрайв та дисторшн – яка різниця між DS-1, SD-1 та BD-2?

 

 Компактні педалі овердрайв та дисторшн – яка різниця між DS-1, SD-1 та BD-2?

 

Відкрийте відмінності цих трьох педалей. Дослідіть, як вони звучать, як їх використовують, і яка з них може підійти вам.

Можливо, ви новачок у світі педалей овердрайв і дисторшн, або, можливо просто хочете додати новий відтінок або текстуру до свого звучання. У будь-якому випадку, ви не помилитесь, обравши будь-яку модель з базової лінійки педалей овердрайв від BOSS. Але, питання: Яку саме обрати?

Детальніше...