Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Юритмікс»

Серія MP Kawai виграла нагороду «Кращий вибір року серед дилерів»

 

 

Журнал Musical Merchandise Review (MMR) оголосив результати свого конкурсу «Вибір дилера» у 2019 році. Вже другий рік поспіль нагороду отримує Kawai зі своєю серією сценічних піано MP «Лінійка професійних цифрових клавіш року».

 

 

Серія MP Kawai виграла нагороду «Кращий вибір року серед дилерів»

 

Щороку журнал проводить опитування роздрібних продавців музичних інструментів по всій Північній Америці. Пропонуючи дилерам проголосувати за їхні улюблені товари в різних категоріях. Переможці в кожній категорії отримують знамениту нагороду Dealer Choice Award від MMR. А також отримують визнання як один з кращих брендів і продуктів в індустрії музичних інструментів.

 

 

Журнал Musical Merchandise Review (MMR)

 

Професійні сценічні піаніно MP11SE і MP7SE поєднують в собі провідні дії Kawai з дерев`яними та пластиковими клавішами з виразним Harmonic Imaging XL. Це звукова технологія, що надає автентичності роялю в студії та на сцені.

 

 

Професійні сценічні піаніно MP11SE і MP7SE

 

На додаток до приголомшливих звуків акустичного піаніно Shigeru Kawai SK-EX. SK-5 і Kawai EX, моделі MP також включають в себе добірку реалістичних голосів електроного піаніно. Доповнених реалістичними ефектами та імітацією старовинних підсилювачів і колонок.

 

 

Shigeru Kawai SK-EX. SK-5 і Kawai EX

 

Призначені для живого виконавця, інструменти MP забезпечують чудове управління в режимі реального часу. А також з всеосяжними функціями MIDI-контролера для управління зовнішніми пристроями. MP11SE і MP7SE, поміщені в міцне дерево і металеве шасі з чорними полірованими бічними кронштейнами. Тим самим нагадуючи рояль, що ідеально підходять для професійних музикантів.

 

 

Shigeru Kawai SK-EX. SK-5 і Kawai EX

 

Нагороди Dealer Choice Awards були засновані в 1992 році. Вони завоювали репутацію однієї з найбільш популярних нагород в області музичних інструментів. За цей час рояль Kawai серії RX Grand і K-3 виявилися домінуючою силою.

 

 

MP11SE і MP7SE

 

Виграючи відповідні категорії протягом декількох років поспіль, в той час як цифрові лінії серій CA, CN і MP також отримали безліч нагород. Успіх в цьому році збільшує кількість трофеїв MMR від Kawai до 21. Тим самим відображаючи багаторічну популярність компанії серед ритейлерів і покупців.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»