Новини від компанії «Юритмікс»

Акустична краса симетрії – RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNet

 

 

Вимоги сучасних систем звукового підсилення вищі, ніж будь-коли раніше. Крім чистої продуктивності – високого рівня звукового тиску, постійної спрямованості та якості звуку, є й інші важливі аспекти для прокатних компаній. Зокрема, такі як зниження ваги та простота використання для оптимізації часу транспортування та спорядження. HDL 26-A змінює концепцію масивів великого формату.

 

 

RCF HDL 26-A є ідеальним вибором, коли потрібна продуктивність лінійного масиву, а також необхідність швидкого та легкого налаштування. 2000 Вт 2-канальний підсилювач класу D підсилює роботу системи. Потужний DSP обробляє звук, включаючи кросовер, фазову корекцію, обмеження та захист. Система оснащена найсучаснішими перетворювачами RCF – двома потужними 6,0-дюймовими низькочастотними динаміками для повноцінного відтворення басів, а також потужним драйвером для стиснення голосових котушок, встановленим на точному хвилеводі на 100°x10° забезпечуючи неймовірну динаміку. Концепція HDL 26-A зорієнтована на гастрольну індустрію, привносячи в компактному корпусі весь досвід професійного звучання RCF.

 

 

RCF HDL 26-A – це компактна двосмугова система для невеликих і середніх заходів, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Завдяки вдосконаленій конструкції перетворювача і підсилювача класу D потужністю 2000 Вт, вона здатна розширювати звук для широкого спектру застосувань, як поодинці, так і в керованих конфігураціях лінійного масиву RDNet.

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»