Новини від компанії «Юритмікс»

Нові потужні активні акустичні системи RCF HD 35-A і HD 15-A

 

 

Нові потужні двохсмугові гучномовці HD 35-A і HD 15-A, розширюють лінійку активної акустики RCF D-Line. Їх відрізняють нові випромінювачі, елегантний дизайн корпусу і покращене завдяки технології FiRPHASE звучання. Звук став чистіше, детальніше, можна відзначити хорошу розбірливість у вокальному діапазоні та відсутність спотворень навіть на високих рівнях сигналу.

Вбудований безвентиляторний підсилювач D-класу має DSP-модуль, що відповідає за динамічну обробку сигналу, еквалізацію, кроссоверінг і цифрову фільтрацію FiRPHASE. Особливу увагу було приділено відтворення вокалу в діапазоні частот від 800 Гц.

Потужні підсилювачі класу D

 

 

Кабінети серії D-Line адаптовані для роботи у тривалих турах. Корпус з поліпропілену посилений алюмінієвою пластиною позаду, і виробник гарантує, що колонки витримають багато років активного використання в прокаті.

Нові моделі розроблені з використанням інноваційної технології FiRPHASE, що забезпечує узгоджене розподілення звуку для всіх слухачів без фазових спотворень. Алгоритм FiRPHASE оптимізує динамічну, амплітудну і фазову характеристики, при цьому забезпечуючи мінімальну системну затримку.

Легендарні перетворювачі

 

 

Модель RCF HD 15-A є унікальним продуктом у своїй категорії. Професійний компресійний драйвер з індивідуально розробленим куполом і потужною звуковою котушкою забезпечує виняткову чистоту голосового та звукового відтворення. 15-дюймовий сабвуфер високої потужності забезпечує лінійний відгук і точне, глибоке низькочастотне управління. Потужні низькочастотні гучномовці та драйвери стиснення створені з високою точністю, використовуючи переваги складальних технологій RCF і багатство професійних знань і досвіду, спрямованих на досягнення надзвичайно високих стандартів.

Нова перспектива лінійності

 

 

Кабінети D-LINE відлиті зі спеціального поліпропіленового композитного матеріалу, розробленого для гасіння вібрацій навіть при максимальних налаштуваннях гучності. Від формування до остаточної текстури, D-LINE надає максимальну надійність і міцність для інтенсивного використання при переміщенні. Удосконалена вентильована архітектура забезпечує високу ефективність і низький рівень спотворень. Динамік оснащений верхньою ручкою і двома бічними ручками з гумовими ручками для більшої мобільності.

Універсальна форма шкали дозволяє використовувати будь-яку модель D-LINE в стандартній конфігурації, а також в режимі сценічного монітора. Доступні дві нарізні вставки M10 і три M6 для додаткового кріплення. Це робить динаміки ідеальними для використання в навісних умовах. При використанні поверхонь серії SUB, HD 35-A стає неймовірно потужною акустичною системою.

 

 

Старша модель HD-35A оснащена 15`` НЧ-динаміком і 1,4`` титановим ВЧ-драйвером ND840 з новою 3`` неодимовою котушкою, розміщеними в досить компактному корпусі. А модель HD-15A – 15`` НЧ-динаміками і 1`` ВЧ-драйвером відповідно.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»