Новини від компанії «Юритмікс»

Вражаючі вокальні ефекти з BOSS VE-500 Vocal Performer

 

 

Якщо ви досвідчений професійний гітарист, значить витрачаєте багато часу на створення власного оригінального гітарного звучання, підбираючи «правильні» підсилювачі та педалі. Якщо ж ви ще й вокаліст, то напевно, знаєте, що не завжди є можливим приділити стільки ж часу і уваги підбору потрібного звуку вашого голосу. Принаймі, так було раніше. Удосконалена педаль VE-500 Vocal Performer від BOSS має все необхідне для отримання виразного головного та бек-вокалу. Всі ефекти зібрані всередині класичної педалі, що ідеально вписується в стандартний педалборд.

 

 

Професійна якість звуку і потужний цифровий процесор BOSS DSP дають змогу реалізовувати складні алгоритми гармонізації. А також підстроювання висоти звучання, автоматично відстежуючи і розпізнаючи гітарні акорди. Крім того, в педаль вбудовані потужний вокодер і базовий інструментарій для редагування звуку. Окрім того висококласний ревербератор, затримка, модуляція і спеціальні ефекти, такі як дисторшн, фільтр та інші. За допомогою програмованої пам’яті можна миттєво отримати доступ до улюблених сетапів. VE-500 стане ідеальним доповненням до педалборду будь-якого співаючого гітариста, забезпечуючи вокальну обробку на професійному рівні.

 

 

Всеосяжне управління виконанням

BOSS VE-500 пропонує широкий вибір ефектів з можливостями детального налаштування всіх параметрів. Дозволяючи створювати практично будь-яку вокальну фактуру, яку тільки можна уявити. Крім того, виключно гнучка маршрутизація сигналу передбачає спільну або окрему обробку живого вокалу та підспівок. Використовуйте секцію Enchance для визначення базових характеристик голосу за допомогою компресора, де-ессера та еквалайзера. Робіть все, що душі завгодно, використовуючи секції Reverb/Delay. Зробіть легке «забарвлення» голосу ледь чутними ефектами або надайте йому форму «космічного «масштабу. На додаток, доступні користувацькі чотири незалежні FX-процесори. Кожен з яких дає доступ до великої кількості добірок ефектів. «Оживіть» звучання з ефектами хорус, фленжер або тремоло. Додайте вторинну реверберацію або затримку. Виділіть вокальну партію за допомогою ефектів Distortion, Radio Voice, Ring Mod, Slicer і багатьох інших.

 

 

Крім усього іншого, VE-500 обладнаний коректором висоти голосу з керуванням від гітарного входу або по MIDI, подібно ефекту гармонізації. Дана функція потрібна для стабілізації висоти вокального сигналу, що особливо стане в нагоді початківцям. Додаткові налаштування можна використовувати для отримання «важких» сучасних ефектів типу «жорсткої» корекції висоти або електронних робоголосів.

Особливості BOSS VE-500 Vocal Performer:

 

 

  • Автоматичний вокальний гармонайзер/коректор висоти звуку.
  • Широкий вибір ефектів, оптимізованих для обробки вокалу.
  • Гнучкі можливості маршрутизації для обробки живого вокалу.
  • Виділена секція лупера.

 

 

  • Мікрофонний вхід на роз`ємі XLR з налаштуванням чутливості і фантомним харчуванням.
  • 99 призначених для користувача елементів пам`яті для зберігання патчів.
  • Три програмованих регулятора для оперативного доступу до основних параметрів під час виконання..

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»