Новини від компанії «Юритмікс»

Сучасні аудіо-візуальні рішення в санаторному комплексі «Деренівська купіль»

 

 

Сонячний Закарпатський регіон має унікальне розташування, завдяки якому він багатий на унікальні курорти. Одним з них є санаторний комплекс «Деренівська Купіль» з глибокими історичними коренями, сягаючими XVI століття. «Деренівська купіль» сьогодні — це вишуканий комплекс із гарантованим якісним відпочинком, який допомагає повернути здоров`я та душевну рівновагу.

Унікальне розташування санаторного комплексу «Деренівська Купіль» надає доступ до цілющих термальних джерел. А недоторкана природа, яка оточує здравницю, забезпечує карпатським кришталево-чистим повітрям. Сьогодні «Деренівська Купіль», це ототожнення європейського рівня сервісу, закарпатської гостинності та фахової медицини. Власний завод цілющих мінеральних вод являється однією з основних родзинок закладу. Затишний комплекс «Деренівська купіль» забезпечує своїх відвідувачів не тільки оздоровленням, а й організацією заходів будь-якого рівня. У конференц-залі сучасного проектування можна проводити зібрання до 200 чоловік. А в кімнаті для переговорів можна комфортно здійснювати відео-конференції за участю до 14 осіб. Вечірній час для гостей комплексу, надає чудову можливість відвідати боулінг, більярдну кімнату або караоке-зал.

 

 

Проектне рішення для здравниці «Деренівська купіль»

Цьогоріч у листопаді в санаторному комплексі «Деренівська купіль» було завершено масштабний проект. Згідно узгодженому плану було виконано проектування і реалізацію багатозонної системи фонового озвучування всього комплексу, а також інтегрованої аудіовізуальної системи для конференц-залів. Даний проект продемонстрував високий професіоналізм інсталяційної команди у впроваджені новітнього сучасного обладнання з високою якістю роботи. Компанія «Юритмікс» була обрана головним постачальником обладнання для даного проекту, так як займає лідируючу позицію серед постачальників професійного звукового обладнання в Україні. Компанія працює на українському ринку більше 26 років маючи солідний пакет відомих світових брендів, продукцію яких постачає не тільки в Україні, але і за її межі. Найважливіше, що на весь товар надається гарантія від одного до десяти років.

 

 

Комплексні технічні рішення для санаторного комплексу
«Деренівська купіль»

Взаємодії для комплексного технічного рішення

 • Конференц-системи Shure DIS 5900.
 • Безпровідні системи Shure QLXD.
 • Безпровідні системи Shure MXA910 Microflex Advance.
 • Системи озвучування конференц-залів і відеосистеми.
 • Апаратно-програмний комплекс Crestron для управління всіма підсистемами.

 

 

Цифрові радіосистеми Shure QLX-D з ручними мікрофонами QLX-D2В були обрані в якості рішення безпровідних мікрофонів. Чистий цифровий 24-бітний сигнал, передає нова радіосистема QLX-D від компанії Shure. Дана модель підходить для вимогливих інсталяцій, адже вона пропонує неперевершену безпровідну функціональність. Крім того, об’єднує в собі професійні особливості, спрощуючи настройку та роботу з системою. Важливою є наявність літієво-іонної акумуляторної батареї Shure SB900. Найголовніше, що QLX-D забезпечує AES 256-бітове шифрування для безпечної передачі аудіо-сигналу.

Найкращим рішенням для відображення відеоінформації став проектор Panasonic PT-EZ590E з моторизованим екраном, розміром 3х2м. А управлінням всіма пристроями було покладено на керуючого процесорами Crestron ІІ-серії з програмним забезпеченням Crestron Mobile PRO.

 

 

Комплексне рішення для конференц-залів

 • Конференц-система з системою синхронного перекладу (дві мови).
 • Безпровідні системи Shure QLXD.
 • Система посилення, запису та розподілу звуку.
 • Системи озвучування конференц-залів і відеосистеми.
 • Система відображення відеоінформації.
 • Відеоконференцзв`язок.
 • Система управління.

Переговори є важливою складовою нашого життя, адже це є метод досягнення угоди шляхом ділового спілкування. За допомогою переговорів визначають позицію сторін, досягають згоди та залагоджують суперечності. Рішення про місце проведення зустрічі має важливе значення для сторін переговорного процесу.

 

 

Комфортна зала переговорів у санаторному комплексі «Деренівська купіль», якнайкраще підходить для досягнення відповідної атмосфери в процесі ділового спілкування. В переговорній кімнаті призначаються зустрічі з клієнтами або партнерами, проводять корпоративні засідання, презентації, навчання та співбесіди. Дана сучасна зала, була оснащена системами візуального та звукового транслювання. Перш за все, обладнанням для проведення відео/аудіо конференцій, а також обладнанням для протоколювання і запису обговорення.

 • Комплексне рішення для зали переговорів.
 • Стельовий мікрофонний масив Shure MXA910 (мікрофонна система).
 • Система озвучування від RCF.
 • Система відображення відеоінформації.
 • Система управління.

 

 

Мікрофонна дискусійна система

Інноваційний продукт від компанії Shure — мікрофонний масив Microflex Advance A910 був запропонований в якості мікрофонної дискусійної системи. Shure MXA910 являє собою високотехнологічне приховане аудіо рішення для аудіо/відео конференцій. Microflex Advance A910 – це новаторська точність в захопленні звуку з фірмовою системою Steerable Coverage™. Це елегантність мережевого обладнання Dante™ та безшовне управління на основі браузера. Все це забезпечує легку інтеграцію Shure MXA910 з AV і IT — інфраструктурою.

 

 

Управління сигналами від восьми зон покриття мікрофонного масиву А910 здійснюється по мережі Ethernet. Цифровий мікрофонний сигнал можна передати по мережі Dante™ Audio Networking в будь-яку А/В систему. Крім того можна посилити і подати в гучномовці, або записати на рекордер. Легкість керування та маршрутизацію аудіо-сигналу забезпечують аудіо-інтерфейси Shure ANI4IN і ANI4OUT.

 

 

Озвучування лікувального корпусу

Озвучування лікувального корпусу здійснюється за допомогою системи багатозонного фонового озвучування побудованого на базі аудіо-матриці Proel MATRIX88. Пристрій оснащений двома входами для мікрофонних консолей BM8X8. На рецепції лікувального корпусу, а також в технічному приміщенні встановлені пейджингові цифрові станції Proel BM8X8. Вони оснащені електретним конденсаторним мікрофоном, 8 кнопками для вибору зон і звуковим акцентним сигналом. Таким чином, забезпечуючи можливі голосові інформаційні оголошення, як окремо по зонах, так і у всіх зонах одночасно.

 

 

Посилення аудіо-сигналу

Для посилення аудіо-сигналу, кожної з 8 зон обрані інсталяційні підсилювачі Lab.gruppen Е-Series: Е12:2/Е8:2/Е4:2. Підсилювачі Е-Series — це висока ефективність, якість та надійність гарантована Lab.gruppen. Але головна відмінність — екологічність і ультракомпактні розміри. Від підсилювачів Е-Series звук надходить на трансляційні гучномовці компанії RCF серії PL і MD. Регулювання рівня гучності одного з 8 джерел сигналу в кожній зоні, відповідає встановлений пульт дистанційного керування Proel R88 або Proel R88L. Пульт дистанційного керування Proel R88L має мікрофонний XLR і лінійний RCA входи з регулюванням рівня.

 

 

Озвучування для окремих зон

В лікувальному корпусі для автономного озвучування деяких зон: боулінгу, більярдної кімнати та перукарні був обраний 3-х зонний звуковий радіовузол RCF ES 3323-MKII.

 

 

Професійна караоке-система AST MINI була обрана в якості основи для караоке кімнати. Для озвучування караоке-залу були встановлені компактні акустичні системи EVOX від RCF.

 

 

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»