Новини від компанії «Юритмікс»

Звук і виразність, які сприяють швидкому зростанню майстерності

 

 

Барабанний модуль Roland TD17

Звуковий модуль TD-17 має цілу низку цифрових функцій, що дозволяють підвищити рівень володіння ударними. Аудіопроцесор запозичений у флагмана лінійки – TD-50 і забезпечує професійну якість і виразність тембрів ударних, які гранично точно імітують звук акустичних. Вбудовані функції навчання дозволяють удосконалювати техніку виконання, стежити за її прогресивним розвитком і сприяти зростанню мотивації музиканта. Можна грати під супровід улюблених треків або під час перегляду онлайн-уроків, слухаючи звук, який приймає по бездротовому каналу Bluetooth зі смартфона, сполученого з TD-17. В результаті щоденні заняття перестануть здаватися такими вже нудними. Безліч інтерактивних опцій, реалізованих в TD-17, дозволять вам стати кращим барабанщиком з кращих та вкажуть найкоротший шлях для досягнення цієї мети.

 • Виразний динамічний звук завдяки технології Prismatic Sound Modeling, запозиченої у TD-50.
 • Швидка реакція, широкий динамічний діапазон і найтонші тембральні зміни.
 • Автентичний звук хай-хета з плавним переходом між відкритим і закритим станами, а також ідентифікацією ударів в центр і край.
 • Ідентифікація ударів в центр і рімшотів для використання автентичної техніки гри на малому барабані.
 • Розсилка аудіо зі смартфона по бездротовому каналу Bluetooth в звуковий модуль TD-17.
 • Функція Coach для підвищення ефективності щоденних занять і тренувань.
 • Відтворення аудіо з карти SD.
 • Готові пресетні набори ударних для гри в самих різних музичних стилях з можливістю їх доналаштування.
 • Управління просторовими характеристиками звуку для імітації акустичних особливостей приміщень різних розмірів, починаючи з невеликих сцен і закінчуючи великими концертними залами.
 • Імпорт призначених для користувача семплів, можливість призначення їх на будь-який з педів і накладення на вбудовані звуки для подальшої настройки звуків ударних і створення власних.
 • Підтримка роботи програмного додатку «Melodics for V-Drums», що дозволяє розвинути почуття внутрішнього «таймера».
 • Два тригерних входа для підключення додаткових педів або педалей.
 • Порт USB для підключення до комп`ютера і створення музики.

 

 

Хороший звук – запорука успішного виступу

Завдяки реалізованої в аудіопроцесорі TD-17 технології Prismatic Sound Modeling, яка прийшла від флагманського звукового модуля TD-50, вдалося домогтися незабутніх відчуттів від гри. Просто почніть грати і неодмінно зверніть увагу на широкий динамічний діапазон, на те, як чуйно реагує тембр на силу удару по педу. Рімшоти, флеми і ненаголошені «примарні» ноти на малому барабані, нищівні удари по них, тривалий сустейн райда, звук напіввідчиненого хай-хета, а також різні тембри центру краю - всі нюанси відпрацьовуються в найдрібніших деталях чітко і достовірно.

Розвинений інструментарій для підвищення рівня володіння ударними

Перш ніж переходити до виконання музики, барабанщик насамперед повинен навчитися чітко тримати ритм. Освоєння основ – це міцний фундамент, який є запорукою майбутнього успіху будь-якого музиканта. При цьому необхідно стежити за прогресом в навчанні, оскільки він є хорошим стимулом для переходу на більш високий рівень. У звуковому модулі TD-17 передбачений режим Coach, що допомагає правильно організувати процес навчання. Можна «розігрітися», попрацювати над почуттям ритму, умінням тримати темп, потренувати свій внутрішній «таймер» або навіть витривалість. Після закінчення виконання вправ виставляється оцінка.

Одночасна гра і перегляд навчального відео,
що передається по бездротовому каналу зі смартфона

Додайте смартфон на лицьовій панелі звукового модуля, налаштуйте бездротове з`єднання по Bluetooth і слухайте аудіосигнал навчального відео через навушники або монітори, одночасно при цьому граючи. Дивитися відеоурок і одночасно грати на ударних ніколи раніше не було так легко і просто. Хто працював в колективі, знає – зібратися разом не завжди можна вирішити завдання. А що, якщо не гора прийде до Магомеду, а ... «група» до вас не репетицію? Якщо «живих» музикантів «не відпускають» інші справи, ви все одно зможете «відточувати» свої партії ударних, граючи під акомпанемент фонограми, відтворюється зі смартфона. А коли настане час очної «ставки», ви, швидше за все, будете готові до неї краще за всіх.

Запис. Прослуховування. Навчання

Прослуховування і аналіз свого виконання – найкоротший шлях до підвищення його якості. TD-17 має вбудований рекордер. Так що ви завжди зможете послухати те, що дійсно зіграли, а не те, що думали, що зіграли. Можна навіть грати під супровід вбудованих демонстраційних п`єс або аудіотреків карти SD. Крім того, можна записувати треки для відео і викладати їх на YouTube.

Набір ударних, ідеальний для виконуваної музики

 

 

TD-17 містить 50 наборів ударних професійного рівня якості, здатних задовольнити вимогам будь-якої програми. Потрібен теплий звук з обертонами вібрації дерев`яних деталей – ось вам набір ударних «Acoustic». Компактний, але володіє щільним звучанням для невеликих сцен – до ваших послуг набір ударних «Compact». Вийшли на велику відкриту сцену, не проблема - є ж «Arena Stage». Записати трек в студії, так не питання – під рукою відрізняється бездоганно чітким звуком набір «Studio». Щільний роковий звук – «Fat Rock», пронизливий метал - «Speed Metal» ... Хоч би в нетрі не завели вас повна сюрпризів життя музиканта, з TD-17 ще поживеш.

Завчасне віртуальне «знайомство» з акустикою концертного залу

Не чекаючи виступу, досліджуйте особливості акустики залу, в якому доведеться виступати. Вбудований ревербератор і просторові ефекти звукового модуля TD-17 дозволяють моделювати акустичні характеристики залу і адаптуватися до них і, що може бути не найголовніше, але важливо, робити це в комфортних умовах, не виходячи з дому. Передбачена можливість вибирати не тільки тип приміщення, а й його розміри. Просторовим ефектом можна обробити весь набір ударних цілком або ж визначити його глибину для кожного з педів окремо.

 

 

Створення свого власного, унікального набору ударних

Сьогодні професійні барабанщики виступають в ролі аудіодізайнеров, створюючи «авторські» звуки, накладаючи кілька тембрів один на одного, наприклад, поєднуючи звуки кількох малих барабанів, кожен з яких характеризується своєю атакою, реверберацией і т.д. TD-17 дозволяє створювати унікальні набори ударних за рахунок редагування налаштувань висоти, приглушення, еквалізациі педів обробки мультиефектів (30 типів) та інших засобів.

Імпорт семплів

Для деяких виступів потрібно використовувати специфічні звуки. Для цього в TD-17 передбачена можливість імпорту семплів, які можуть бути звичайними семплами ударних інструментів, цілими аудіофразамі або вокальними партіями. Семпли довжиною 295 (моно) або 148 (стерео) секунд імпортуються в форматі фалів WAV (44.1 кГц, 16 або 24 біт). Більш того, для створення звуків, відповідних ситуації, можна мікшувати імпортовані семпли з вбудованими звуками TD-17.

Висока надійність, що гарантує довгі роки бездоганної роботи

Пристрої Roland V-Drums розроблялися з урахуванням тривалої інтенсивної експлуатації. Звуковий модуль, педи, педалі ... все компоненти здатні працювати надійно в самих різних додатках протягом тривалого періоду часу. Як відомо, апетит приходить під час їжі. У міру зростання майстерності і амбіцій, використовуючи два додаткових тригерних входу, можна буде доукомплектувати TD-17 ще однією тарілкою або малим барабаном. Пам`ятайте – у вашому розпорядженні комплект, функціонально ідентичний використовуваному знаменитими професійними барабанщиками!

 

Інформацію надав Інтернет-магазин
музичних інструментів та звукового обладнання
«Тік-Так»