Новини від компанії «Юритмікс»

Shure MXW І DCS6000 у тренінговому центрі Міжнародної організації праці, Турин

 

 

Міжнародна організація праці являється навчальним закладом в італійському місті Турин. Навчальний центр почав свою діяльність з 1964 року. Саме тут проводиться теоретична та практична підготовка фахівців організації. Кінцевою метою, якої є збільшення здатності урядових та інших організацій вирішувати питання трудової зайнятості. А також питання по соціальній справедливості та розвитку.

Тренінговий центр Міжнародної організації праці

 

 

Навчальний центр складається з п`яти будівель, кожен з яких відповідно, представляє один з континентів. Новий корпус, «Європа», призначений для проведення конференцій, семінарів, робочих груп та медіа-подій. Всі ці заходи організовуються як ООН, так й іншими відповідними організаціями. Конференц-центр цього корпусу складається з чотирьох модульних кімнат з рухомими стінами. Відповідно це дозволяє, при необхідності, об’єднати їх в єдиний зал для пленарних засідань. Отже, встановлена система повинна забезпечувати функції передачі та відтворення аудіо-і відеосигналів в будівлі організації. В першу чергу, мова йде про синхронний переклад і відеоконференції, з можливістю гнучко змінювати конфігурацію системи.

Shure Microflex Wireless — найкраще рішення

 

 

Варто підкреслити, що система Shure Microflex Wireless з технологією DECT підійшла якнайкраще для вирішення всіх завдань конференц-центру «Europe». В результаті було отримано вісім точок доступу, які обслуговують 56 настільних мікрофонів організації. Крім того, чотири ручних мікрофона і чотири натільних передавача, що склало в сумі 64 мікрофонних канали. А для системи синхронного перекладу інтегратор обрав цифрову інфрачервону систему DCS 6000. Вона включає чотири ІЧ-випромінювачі для шести кабін перекладачів. Відповідно, в кожній з яких передбачено підключення до будь-якого із залів по необхідності.

Відмінний результат з DCS 6000

 

 

Отже, в кінцевому результаті, як і передбачалося системи DCS 6000 та Microflex Wireless – стали відмінним вибором організації ООН. Саме завдяки своїй модульній структурі, функціональній сумісності та високій якості. З новою системою, конференц-центр тепер відповідає найвищим вимогам. Найважливіше, що це можливо навіть в умовах дефіциту відведеного на підготовку часу.

 

 

Якщо говорити про систему DCS 6000 окремо, то потрібно підкреслити те, що на сьогоднішній день вона являється надсучасною цифровою конференц-системою. В ній поєднано управління мікрофонами, систему голосування і систему синхронного перекладу. Особливо актуальним в пристрої – можливість об’єднання безліч різноманітних унікальних рішень. В результаті чого, надається можливість проводити конференції на найвищому рівні, з різним регламентом.

 

 

У конференц-центрі були використані також такі важливі компоненти як: DR 6004, DR 6008 і DR 6032. Це приймачі для безпровідних систем синхронного перекладу, під управлінням невидимого цифрового ІЧ-сигналу. Вони забезпечують прийом до 32 каналів (мов) з чудовою якістю звуку. Цифрові передавачі DT 6008 або DT 6032 являють собою центральний модуляційний блок. Задача яких полягає в прийомі аудіосигналу від перекладача і безпровідна передача його в цифровій формі як розподілений аудіоконтент.

 

 

Особливої уваги заслуговує Shure Microflex Wireless з технологією DECT для AV-середовищ. Безпровідна система Microflex Wireless забезпечує елегантні рішення для отримання чіткого реалістичного звучання. У першу чергу в самих різних умовах проведення AV-конференцій — від спеціалізованих залів засідань до мереж масштабу підприємства. Система працює на програмному забезпеченні MXW, шифруванням AES-256 для забезпечення безпеки і підтримки цифрового мережевого аудіопротоколу Dante.

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»