Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Зимові види спорту на олімпіаді в Пекіні транслюються за допомогою понад 2300 мікрофонів Audio-Technica

 

 Зимові види спорту на олімпіаді в Пекіні транслюються за допомогою понад 2300 мікрофонів Audio-Technica

 

Audio-Technica із задоволенням знову підтримує ведучу трансляцію найважливішої спортивної події Китаю в прямому ефірі цієї зими з винятковою кількістю мікрофонів, навушників та іншого обладнання.

Протягом приблизно 26 років Audio-Technica надає інноваційні рішення для отримання аудіо для глобальних трансляцій, які проводяться два рази на рік, які охоплюють різноманітні спортивні дисципліни на багатьох різноманітних майданчиках, які відбуваються протягом двох тижнів інтенсивних фізичних навантажень.

Розташування камер часто встановлюються за допомогою спрямованих мікрофонів Audio-Technica, у Пекіні їх налічується понад 700, більшість із яких – стереомоделі BP4027 та , щоб забезпечити найкраще звукове охоплення.

Мікрофонні інновації можна знайти в багатьох місцях, які вимагають змагань на льоду, таких як швидкісне катання на ковзанах, хокей і фігурне катання, де приблизно 60 одиниць контактного мікрофона AT880b занурюються в льодові поля перед заморожуванням, щоб відтворити часто єдиний тонкий звук ковзанів.

Більш ніж 50 бездротових мікрофонних систем серії ATW-5000, які часто працюють безперервно до 13 годин на день у складному середовищі змагань, забезпечують тактику, дію та захоплення керлінгу. Та є дуже надійними з точки зору температур та радіочастотного планування.

Довготривалою ознакою спортивних трансляцій є деталізація «оточуючого» звуку місця проведення, яка передається у форматі 5.1 Surround, який ґрунтується на комбінації моно мікрофонів AT4050 та стереофонічних AT4050ST з великою діафрагмою, які часто підвішуються на високих майданчиках, а також нещодавнє нововведення пари стерео мікрофонів BP4025, встановлених на спеціальному кріпленні на лобове скло в налаштуваннях 4.0. Загалом на різних сайтах змагань є понад 200 цих мікрофонів.

Мікрофони U851R у спеціальних «зимових білих» кольорах, петличні мікрофони BP899 і BP898, приховані навколо ігрових полів, а також велика кількість внутрішньовушних моніторів серії E та навушників серії M допомагають завершити широкий асортимент, наданий Audio-Technica.

Нарешті, після першого успіху в Токіо минулого літа вдруге з`явилися 14 прототипів мікрофонів Audio-Technica 8.0, кожен із яких складається з восьми мікрофонних елементів діаметром 12 мм. Мікрофони 8.0 є частиною пакету доставки аудіо-програм ведучого мовника, змішаних у реальному часі в цьому швидко розвивається спортивному середовищі, всі вони сприяють створенню дій крупним планом та всеохоплюючого аудіо-відчуття кожної спортивної дисципліни.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: