Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Компанія Roland представляє звукові модулі JX-08 і JD-08

 

 Компанія Roland представляє звукові модулі JX-08 і JD-08

 

Компанія Roland представляє звукові модулі JX-08 та JD-08, останнє поповнення відзначеної нагородами лінійки Roland Boutique компактних електронних музичних інструментів.

JX-08 – це зменшена копія JX-8P, одного з останніх аналогових синтезаторів компанії Rоland, що випускався у вісімдесятих роках і має великий попит у любителів вінтажних синтезаторних інструментів.

JD-08 – компактна копія синтезатора JD-800 компанії Roland, який залишив глибокий слід в історії розвитку музики початку дев'яностих і отримав визнання у артистів за свій звук зі складною музичною фактурою та функціонально потужні та зручні функції ручного управління.

В 1985 синтезатор JX-8Р компанії Roland підняв планку стандартів гібридних клавішних інструментів на новий рівень, комбінуючи переваги аналогового синтезу з прецизійністю цифрового контролю. Провідні сесійні музиканти одразу ж прийняли «на озброєння» його «теплі» підклади, динамічний хорус і «прозорі» музичні текстури, що стали відмітними ознаками найпопулярніших треків того часу. JX-08 до дрібних подробиць відтворює звучання JX-8P, розширюючи його можливості за рахунок нових потужних ефектів, поліфонічного секвенсеру та інших опцій.

 

 Синтезатор JX-8Р

 

Синтезатор JX-8Р

 

JX-08 має розширену поліфонію, двочастинну мультитембральність і підтримує режими накладання/розбиття. Крім того, він має в своєму розпорядженні 32 пресети свого оригінального апаратного попередника і більш ніж 100 патчів, адаптованих для роботи в сучасних музичних стилях. А для оптимізації творчого процесу передбачена панель із практичними зручними регуляторами, запозичена у PG-800, програматора, розробленого для оригінального синтезатора. Створений звук можна зберегти в один із 256 пресетів для оперативного виклику надалі.

 

 Синтезатор JX-08

 

Синтезатор JX-08

 

На початку дев`яностих бал правили цифрові синтезатори, що базуються на пресетах, з обмеженими можливостями тактильного управління. З появою в 1991 році JG-800 ситуація кардинально змінилася, і синтезаторний світ знову звернувся до свого коріння, знову «набувши» панельні регулятори і напористе електронне звучання. JD-08, поєднуючи оригінальні хвильові форми JD-800 з удосконаленими технологіями моделювання, пропонує ті ж зручні опції створення звуку при істотно розширеній поліфонії, має в своєму розпорядженні дводоріжковий поліфонічний секвенсер та інші сучасні можливості.

JD-08 успадкував 64 пресети свого апаратного оригіналу і бездоганно точно відтворює його чотиритембральну архітектуру, 108 хвильових форм, а також унікальну двочастинну структуру мультиефектів, що є основою складного динамічно змінного звуку JD-800. Крім того, він оснащений мініатюрною версією функціонально потужної панелі управління синтезатора JD-800, дозволяючи музикантам налаштовувати тембри за допомогою слайдерів, кнопок та регуляторів.

 

 Синтезатор JD-08

 

Синтезатор JD-08

 

JX-08 та JD-08 комплектуються вбудованими аудіо-/MIDI-інтерфейсами USB-С для інтеграції в комп`ютерне музичне ПЗ, а також повнорозмірними входом/виходом MIDI для підключення зовнішніх MIDI-пристроїв. У кожному з цих звукових модулів передбачено вхід для зовнішнього синхросигналу, за допомогою якого можна керувати їх вбудованими секвенсером та арпеджіатором, використовуючи вінтажні аналогові інструменти та сучасні системи Eurorack.

 

 Синтезатор JX-08

 

Синтезатор JX-08

 

Як і всі модулі сімейства Roland Boutique, JX-08 і JD-08 відрізняються портативністю і можуть живитися як від батарейок, так і USB. Обидва звукові модулі обладнані вбудованими динаміками для моніторингу в мобільних додатках. А якщо доукомплектувати JX-08 або JD-08 клавіатурою K-25m Keyboard Unit, що купується додатково, отримайте повноцінний синтезатор з 25 чутливими до швидкості натискання клавішами.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: