Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

 Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

Оновлена ​​версія інноваційного рішення для створення музичних відео. Прямі потокові трансляції, подкасти та інше з використанням мобільних пристроїв iOS і Android

 

Хамамацу, Японія, 22 червня 2021 року – компанія Roland представляє GO: MIXER PRO-X, наймолодшого члена популярного сімейства GO: MIXER аудиомикшер для смартфонів і планшетів. Неймовірна компактність продуктів лінійки GO: MIXER і наявність всіх необхідних аудіорознімів дозволяє творцям мобільного контенту працювати з декількома джерелами звуку, мікшируя їх сигнали з високим рівнем якості, для створення музичних відеокліпів, подкастів, проведення прямих потокових трансляцій і т.д.

У порівнянні з попередньою моделлю GO: MIXER PRO, GO: MIXER PRO-X пропонує розширену підтримку мобільних пристроїв Android і iOS, обладнаний перемикачем чутливості гітарного / бас-гітарного входу і дозволяє використовувати в якості джерела вхідного сигналу мікрофон гарнітури або вбудований мікрофон навушників смартфона.

Станом на сьогоднішній день за допомогою смартфонів і планшетів можна записувати досить пристойне відео, але їх вбудовані мікрофони не в змозі забезпечити якість звуку, прийнятне для створення продукції високого рівня, яка могла б залучити й утримати увагу аудиторії.

GO: MIXER PRO-Xнезамінний помічник у справі створення мобільного контенту, який реалізує функції багатоканального мікшування, моніторингу звуку і інші. Це пристрій відрізняється бюджетних і компактністю, так що його можна брати з собою куди завгодно.

 

 Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

GO: MIXER PRO-X здатний задовольнити запити в області Адіо будь-яких творців мобільного контенту, як одинаків, так і працюють в групі. Є можливість підключати і мікшувати сигнали семи джерел звуку одночасно, в тому числі професійний мікрофон з роз`ємом XLR, гітару або бас-гітару, інструмент зі Стереовихід, наприклад синтезатор або драм-машину та два стереоінструмента з лінійним рівнем вихідного сигналу. Через роз`єм для навушників можна завести в мікшер додатковий сигнал з гарнітури, а функція Loop Back дозволяє включати в мікс музику або будь-який інший звук з підключеного мобільного пристрою. Гітарний / бас-гітарний вхід обладнаний тепер аттенюатором, що дозволяє зменшувати чутливість при підключенні інструменту з активними датчиками.

У GO: MIXER PRO-X передбачені як порт USB Micro-B, так і чотирьохконтактний роз`єм TRRS, за допомогою яких можна завести в мікшер аналоговий сигнал практично з будь-якого смартфона або планшета iOS або Android. У комплекті поставки є три різних кабелю для підключення мобільних пристроїв з вхідними роз`ємами Lightning, USB-C і чотирьохконтактним TRRS. Харчуватися GO: MIXER PRO-X може як від чотирьох батарейок формату ААА, так і через порт USB Micro-B.

GO: MIXER PRO-X забезпечує високу якість звуку не тільки для відео і прямих потокових трансляцій, але може також використовуватися в якості аудіоінтерфейсу для музичних програм, таких як Roland Zenbeats або GarageBand, або ж як портативний автономний мікшер для репетицій і виступів.

 

 Компанія Roland представляє мікшер GO: Mixer PRO-X Audio для смартфонів

 

Про корпорацію Roland

Ось уже близько 50 років інноваційні електронні музичні інструменти і мультимедійна продукція компанії Roland є джерелом творчого натхнення для артистів і композиторів з усього світу.

Що користується високим попитом як у любителів, так і професіоналів обладнання нашої компанії визначає тенденції розвитку різних музичних жанрів і відрізняється різноманітністю асортименту – це і фортепіано, синтезатори, гітарна продукція, електронна перкусія, діджейські контролери, аудіо- / відео- рішення, продукція для прямого потокового мовлення і багато іншого.

Роблячи ставку на впровадження передових технологій, компанія Roland продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку обладнання для концертуючих музикантів, продюсерів і композиторів, озброюючи їх програмно-орієнтованими рішеннями для органічної інтеграції в творчий процес апаратних приладів, комп`ютерів і мобільних пристроїв. Для отримання додаткової інформації перейдіть по посиланню Roland.com або зверніться до місцевого дилера компанії Roland.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
офіційний дистрибютор бренду «Roland» в Україні
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: