Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Еволюційний розвиток серії TD-07 з більш габаритними малим барабаном і томами, а також другий тарілкою креш...

Для зняття можливих обмежень при грі на ударних в комплект TD-07KX включені більш габаритні педи і самі високоякісні тарілки V-Drums серії TD-07 компанії Roland, здатні підвищити творчий потенціал музиканта.

Разом з малим барабаном PDX-12 і томами PDX-8 (12 і 8 дюймів відповідно) ви отримуєте гарну базу для вдосконалення своєї техніки гри на ударних, що ще сильніше підкреслюється використанням наших неймовірно безшумних двошарових сітчастих мембран. Крім того, нового рівня виразності вдається досягти за рахунок трьох тарілок CY-8 і спеціального педа бас-барабана.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

А разом з неймовірно потужним звуковим модулем TD-07 можливості цього комплекту ударних простягаються набагато далі пропонованих традиційними ударними, включаючи автентичні набори ударних для роботи практично у всіх музичних стилях, а також розгорнутий функціонал редагування для їх адаптації до конкретної ситуації, вбудовану функцію навчання Coach, підключення до смартфонів, планшетів і комп`ютерів по Bluetooth для потокової передачі аудіо в звуковий модуль, плюс підтримку комутації по кабелю USB з комп`ютерно-орієнтованим пО для запису аудіо.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Автентичні відчуття гри на ударних V-Drums

Ось уже понад двадцять років ударні V-Drums компанії Roland визначають стандарти якості в світі цифрових ударних інструментів, володіючи звуком і можливостями, недосяжними для інструментів інших виробників.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Ударні V-Drums, які намагаються імітувати, але завжди безуспішно, дозволяють бездоганно точно відтворювати звучання традиційних установок акустичних ударних інструментів за допомогою електронних, а також пропонують нові технології і функціонал, якими немає жоден інший обладнання. TD-07KX продовжує цю добру традицію, додаючи до комплекту початкового рівня серії TD-07 більш габаритні педи малого барабана і томів, а також другу тарілку креш для розширення звукової палітри і ігрових можливостей.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Настільки реалістичне звучання, наскільки це можливо

Основою цього комплекту електронних ударних інструментів є звуковий модуль TD-07, що відрізняється супер-швидкою обробкою і ідеально підходить для використання з удосконаленими апаратними комплектуючими TD-07KX.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Вибирайте звуки акустичних та електронних ударних, а також перкусії з великої бібліотеки тембрів, з граничною ступенем деталізації записаних в найкращих студіях, а потім «оживляє» їх, використовуючи інноваційну технологію V-Drums, яка дозволяє грати точно так же, як і на акустичних ударних.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Починайте грати відразу ж або поринете в дослідження можливостей

Не вимагаючи багато часу на установку і володіючи готовими до використання пресетнимі наборами ударних, цей комплект ударних серії TD-07 завжди у вашому розпорядженні. Але коли будете готові до «дослідну роботу», велика бібліотека звуків ударних до ваших послуг. Експериментуйте з малими барабанами, тестируйте томи і бас-барабани або змінюйте розміри тарілок креш і райд.

Але можна піти і далі, налаштовуючи барабани і додаючи демпфірування, а також змінюючи акустичні характеристики простору, в якому розташовується установка ударних. І на довершення всього для доведення звуку ударних до досконалості і адаптації до конкретної ситуації задійте незалежні еквалайзери звукового модуля – все як це роблять професійні звукоінженери.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Настільки тихі і настільки гучні, наскільки ви самі цього хочете

При грі на акустичних ударних проводиться багато шуму, і навіть невеликі електронні ударні можуть цим грішити, оскільки при ударах паличками по педам може відтворюватися шум досить високої інтенсивності.

Десятиліття досліджень і розробок компанії Roland, присвячених вирішенню цієї проблеми, не пройшли даром і дозволили зробити комплект ударних TD-07KX набагато більш безшумним. Бийте по сітчастим мембран з необхідним зусиллям і отримуйте задоволення від автентичного відскоку при мінімальному рівні шуму. Покладіться на спеціальне демпфірування педа бас-барабана, яке дозволяє знизити рівні шуму і вібрації, зберігаючи при цьому природність одержуваних при грі відчуттів. Навіть рама ударних сконструйована таким чином, щоб допомогти знизити рівні вібрації і шуму, що передаються через підлогу, а якщо буде потрібно більш серйозна звукоізоляція, передбачений ряд опціональних рішень.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Акустичний «живий» тембр

Б`ючи по педам деяких цифрових ударних інструментів у відповідь ви чуєте статичне відтворення звуків без динамічного відгуку, який і становить принадність звучання акустичних ударних. Педи барабанів і тарілок комплекту TD-07KX відносяться зовсім до іншого класу і відрізняються розкішним варіативним звучанням, що гарантує, що ви будете слухати саме те, що і граєте.

Під великими мембранами педів TD-07KX встановлені чутливі датчики, що знімають всі характеристики кожного з ударів, кожного дробу, кожного флема, кожної примарною ноти і кожного чокінга, відпрацьовуючи потім їх з нульовою латентністю і граничною точністю. А що ще більш привабливо, так це те, що ця висока технологія не «втручається» в світ музики – просто грайте, все інше буде відбуватися як за помахом чарівної палички.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Сітчасті педи компанії Roland – стандарт якості

У 1997 році, коли компанія Roland випустила перший в світі пед з сітчастою мембраною, світ електронних ударних змінився докорінно. І з тих пір ця технологія стає все більш і більш досконалої. Наша унікальна конструкція подвійний сітчастої мембрани забезпечує природні опір і відскік, подібні до наявних в акустичних ударних, додайте до цього можливість регулювання натягу мембрани за допомогою звичайного барабанного ключа.

Завдяки сітчастим мембран компанії Rоland ви отримаєте величезне задоволення від гри і можливості використання різних технік видобування звуку, і як тільки ви відчуєте це, повернення до минулого вже не буде.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Рама і комплектуючі, здатні працювати з таким же напруженням сил, що і ви

Якщо ви граєте на повну силу, дуже важливо, щоб рама ударних була стійкою, а педи – не змінювали свого розташування. Надійність TD-07KX гарантується за рахунок використання тільки найміцніших матеріалів і тільки самих високоякісних комплектуючих, запасу міцності вистачить навіть для самого експресивного музиканта.

На виготовлену на замовлення раму, що забезпечує чудові стійкість і надійність, можна покластися повністю, додайте ще до цього чудові затискачі, що фіксують всі компоненти в необхідних позиціях. Грайте на TD-07KX так експресивно, як вимагає того музичний твір, і довіртеся цій установці, яка прослужить вам ще довгі роки.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Грайте під супровід композицій, що передаються в потоці по Bluetooth

Завдяки технології Bluetooth разом з TD-07KX ви ніколи не будете самотні. Щоб почати грати разом з вашими улюбленими композиціями або колективами, просто виберіть потрібний файл на смартфоні, планшеті або комп`ютері, а потім запустіть потокову передачу аудіо по бездротовому зв`язку через звуковий модуль – і процес пішов.

Крім програвання в режимі онлайн п`єс і уроків, можна передавати також і відео. Крім того, підтримується передача MIDI-інформації по Bluetooth для бездротової записи MIDI-даних в музичні програмні додатки. Якщо ж відповідного пристрою Bluetooth під рукою не виявилося, просто підключіться стереокабеля і грайте.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Вдихніть нове життя в заняття за допомогою 40 безкоштовних уроків від Melodics

Melodics™ – програмний додаток, що дозволяє виконувати крок за кроком уроки і грати під акомпанемент треків, розучувати нові ритмічні малюнки і вдосконалювати почуття ритму, а також записувати своє виконання, щоб працювати над проблемними місцями.

Сорок безкоштовних уроків ваші назавжди без яких би то не було застережень, обмежень на їх використання немає, а коли освоїте їх повністю, можна буде підписатися і на інші, пропоновані в великій кількості. TD-07KX і Melodics дозволять перетворити нудні практичні заняття в захоплюючий процес, що сприяє підвищенню ефективності навчання.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Досягайте відчутних результатів

Досвідчений наставник – це дуже важливо, але крім щотижневих занять з ним, і коли ви вже переглянули онлайн-відео з настановами щодо наступних кроків і що робити, чим зайнятися? Відповідь – режим Coach, що пропонує ряд вправ для розвитку почуття ритму, складність яких змінюється від найлегших і до цілком собі серйозних. Якість виконання цих вправ оцінюється, так що мотивація присутня. За допомогою вбудованого метронома можна удосконалювати свої «внутрішній годинник» і порівнювати своє виконання з еталонним.

 

 Roland TD-07KX – новий рівень свободи самовираження

 

Запис в комп`ютер по USB

Функціональні можливості звукового модуля TD-07 виходять далеко за рамки традиційної установки ударних - він може використовуватися як аудіо-/MIDI- інтерфейс для запису. По одному кабелю USB можна передавати в комп`ютер Mac або Windows стереозвук і MIDI-дані для запису їх в музичне ПО з виробництва музики.

Можна записувати звук і барабанні MIDI-треки на окремі доріжки DAW, а також перемикати звуки програмно-орієнтованих інструментів ударних в студії або на сцені. TD-07KX цілком по плечу роль своєрідного центру управління вашої домашньої студією.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: