Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Вельми шановні пані і панове! Знайомимося з флагманом, що зібрав в собі кращі інженерні ідеї та побажання барабанщиків – Mapex Falcon P1000TW.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

«Кожна функція і настройка були розроблені, щоб змусити Falcon відчувати себе продовженням вашої стопи», – сказав Джо Хіббс, менеджер з досліджень і розробок Mapex USA. «Кожен художник, який тестував цю педаль, міг точно налаштувати її на свій смак за лічені хвилини – прямо з коробки. Falcon – це педаль для народу. Ця педаль може задовольнити практично будь-якого барабанщика».

 

Сьогодні ми поговоримо про таку вкрай важливою для будь-якого барабанщика деталі, без якої гра на барабанах, зокрема ногами – неможлива. Говоримо про педалі для бас-барабана. В даному випадку версія з подвійною педаллю. І перш ніж я заглиблюючись в налаштування педалі, поглянемо на сам подовжувач або кардан. Регулювання по вильоту достатня для барабанщика будь-якої комплекції, просто тягнемо і фіксуємо подвійними зажімамаі. І навіть якщо потягнути до кінця, педаль не розвалиться так як передбачені спеціальні фіксатори.

Тепер зовнішній вигляд самої педалі. Глянсове покриття, що нагадує глибоко запечену емаль, безумовно приковує погляд. Навіть вертикальні стійки виглядають естетично привабливо, особливо блискучі вставки на стійках. Вони зроблені з Inox. Згідно Вікіпедії, Inox – це слово для позначення нержавіючої сталі від французького inoxydable (без окислення).

Mapex стверджує, що ці масивні вставки в рамі зберігають міцність і жорсткість, не вимагаючи, щоб рама самої педалі була гігантською. Ця підвищена міцність і жорсткість також обіцяють зберегти більш жорсткі допуски центрування піввісь і підшипників. На педалі Mapex Falcon P1000TW провідний вал виготовлений з нержавіючої сталі. Завдяки використанню міцного матеріалу, взявши її в руки, ви точно відчуєте що маса педалі стала нижче в порівнянні з аналогами.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Якщо ви купували педалі останні кілька років, то ви можливо помітили, що рами педалей для бас-барабана стають все більше і більше в прагненні стати більш жорсткими. Mapex спростовує цю тенденцію. Навпаки компанія вибрала для цих педалей меншу площу підстави ніж зазвичай. Багатьом барабанщикам це допоможе при многопедном позиціонуванні. І вас точно порадує менша маса.

У будь-якому випадку ідея хороша – «зробити краще, а не просто більше». Оскільки площа підстави Falcon більш компактна, ніж у інших педалей для бас-барабана, її легко зручно розташувати між стійками хай-хета і малого барабана. І якщо ви придивитеся, ви побачите безліч продуманих функцій і поліпшень, які роблять Mapex Faclon на порядок вище конкурентів.

Відрегулювати висоту підніжки простіше нікуди, досить відпустити болт на задній стороні на валу і підібрати зручне для себе положення. Конструкція підніжки Falcon забезпечує відчуття більш довгої дошки без додаткової ваги і маси. Легша підніжка забезпечує більший контроль і знижує стомлюваність, а її унікальний скульптурний профіль дозволяє гравцям розташовувати ногу під будь-яким кутом і управляти педаллю з мінімальними витратами енергії, завдяки чому навіть найскладніші візерунки виявляться легкими.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Тепер поговоримо про пружині і її регулюванню. В даному випадку це здвоєна педаль і пружини розташовані на правої основної педалі по обидва боки і регулювання їх абсолютно однакові. Відрегулювати натяг пружини ви можете за допомогою переміщення регулювальних гайок по обидві сторони нижнього кріплення пружини. Спочатку відкручуємо верхню гайку, потім нижньої гайкою встановлюємо для себе необхідне натягнення пружини, що підходить під ваш стиль гри. Потім знову фіксуємо верхню гайку.

Це дуже надійна система фіксації натягу пружини і повірте – вона нікуди звідси не дінеться. До речі пружина з двох сторін кріпитися на рухомих елементах і це здорово, тому що виключається тертя об нерухомі елементи кріплення, що в свою чергу ще більше додасть відчуття плавності ходу педалі. І повірте, вони дійсно плавні.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Якщо з якихось причин вам необхідно замінити пружину або весь натяжна механізм, все що вам потрібно буде зробити це послабити болт з вушком і зняти. Все дуже легко і просто. Завдяки відмінній плавності ходу, найімовірніше діставши її з коробки, ви не зробите жодної регулювання.

Інженери передбачили цікавий момент, це можливість заміни приводу педалі на прямий або ремінний. Ремінний привід є в комплекті, прямий продається окремо, але сама можливість трансформації педалі по справжньому вражає і інтригує. Замінити привід дуже легко, досить відкрутити два фіксуючих болта один светху, інший під краєм підніжки, там де розташовані ваші пальці ніг. Особливо ця опція сподобається тим хто хотів випробувати всі типи приводу, але при цьому не хотів великих витрат на різні педалі. І здорово що Mapex falcon дадуть вам таку можливість.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Поговоримо про калатало Mapex Falcon. Вона має дві робочі сторони. Одна повстяна інша з щільної гуми, що дасть вам можливість отримати два різних за звучанням тони. Але найцікавіше, що ви можете відрегулювати вагу калатала. З коробки в ній встановлений вантаж масою 10 грам, це свого роду золота середина між швидкістю і силою удару. У комплекті є грузик масою 20 гр. і шестигранний ключ для їх заміни. Для заміни гирі всього лише потрібно підняти калатало, вставити в отвір по центру ключ, осталібіть болт і витягти гирю. Вибираючи один з цих ваг (або граючи взагалі без додаткової ваги), гравець може вибрати бажану ступінь відцентрової сили.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Тепер я хотів би поговорити про те як кріпитися педаль до обруча бас – барабана. Навіть затиск для обруча розумнішими і продуманий більшості подібних фіксаторів. Звичайно педаль кріпиться до обруча великого барабану за допомогою затиску, але важлива особливість це нижня сторона затиску, яка знаходиться на поворотній пластині. Завдяки такій продуманій схемі – підніжка педалі Falcon залишиться врівень з підлогою, навіть якщо обруч трохи нахилений або підлогу трохи нерівний. І це здорово, тому що з цієї причини педаль може просто не стояти на підлозі, що в процесі інтенсивної гри може привести до поломки всього вузла кріплення педалі. Вставляючи педаль в обруч бас – барабана, будьте спокійні що вона займе строго правильне положення, так як інженери Mapex передбачили спеціальні опори в які упреться обруч бас-барабана і займе правильну позицію. Фіксація здійснюється рукояткою розташованої по центру зовн боку. Вам не доведеться робити цього в вкрай не зручному місці, як на дешевих педалях будь-якого виробника, коли гвинт затиску розташований під підніжкою.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

І нарешті, нижня частина має цю красиву і найголовніше функціональну накладку на нижньому боці. На ній є спеціальні поглиблення, в яких встановлені додаткові липучки, при бажанні їх можна зняти. Присутні і висувні шипи.

 

 MAPEX P1000TW – спробуй краще!

 

Mapex P1000TW пропонує дизайн, готовий до виступу, продуманими до дрібниць можливостями регулювання і високоякісними компонентами, необхідними серйозного виконавцю.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах:

 

 Поділитися у Facebook