Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Цифрові фортепіано PEARL RIVER avec KORG скоро в Україні

 

 

Цифрове фортепіано Pearl River PRK80

 

Нові лінійки цифрових фортепіано бренду Pearl River серій «PRK» і «V» використовують високоякісну японську технологію генерації звуку (семпювання) і найбільш просунутий зважений клавішний механізм молоточкового типу. Кожна з 88 клавіш цього механізму має противаги, маса яких індивідуальна для кожної клавіші. По мірі руху від нижнього до верхнього регістру маса противаг зменшується. Це створює реалістичні відчуття при грі, подібні до тих, які піаніст відчуває, граючи на традиційному акустичному інструменті.

Справа в тому, що загальна маса рухомої системи механізму клавіши і молоточка залежить від регістру фортепіано. В басовому регістрі, де струни більш товсті, для отримання необхідних характеристик міцності і акустичних характеристик, використовуються молоточки зі збільшеною щільністю, кількістю і, відповідно, масою повстяного фетру, що призводить до збільшення загальної рухомий маси. Відповідно, піаніст повинен докласти більше зусиль для натискання на клавішу і отримання звуку з тією ж гучністю, як і в середньому або високому регістрі.

По мірі руху від нижнього до високого регістру, використовуються все більш тонкі сруни, кількість, товщина, щільність і, відповідно, маса повсті на молоточках зменшуються. Відповідно, поступово знижується загальна маса рухомої системи клавіш. Для імітації такого явища в цифровому фортепіано розробники фабрики Pearl River доклали чимало зусиль. У своїх цифрових фортепіано компанія використовує тільки самі високоякісні клавіатури, виготовлені відповідно до високих стандартів якості механізму, зносостійкості при інтенсивній експлуатації.

Зроблені в Японії дерев`яні корпуси Balance Design от Pearl River покращують звук за рахунок акустичних коливань всередині дерев'яного корпусу, збагачуючи звучання цифрового фортепіано «благородними» обертонами. Крім того, настільки вишуканий дизайн цифрових фортепіано бренду Pearl River робить його прикрасою будь-якого сучасного інтер`єру чи навіть стане його центром!

 

Автор – Олексій Павлов

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

Більш детальніше на сайті Інтернет-магазину «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 Поділитися у Facebook