Десять причин обрати AUDAC XMP44 як аудіо джерело для будь-якого проекту

 

 

1. Повна комбінація входів

AUDAC XMP44 – це професійне шасі для модульної аудіосистеми з 4 слотами розширення для модулів SourceCon™. В модельному ряді існує широкий спектр модулів розширення: FM-тюнер та цифровий тюнер DAB/DAB +, тюнер інтернет-радіо (база vTuner – більш ніж 30000 станцій), інтерфейс програвання голосових файлів, модуль програвання з USB носіїв чи Bluetooth.

Найочікуванішим є новий модуль мережевого аудіоплеєра NMP40, що дозволяє транслювати аудіофайли з персонального комп'ютера або мобільного пристрою безпосередньо до професійної аудіосистеми при збереженні найкращої якості звуку. Цей модуль повністю сумісний з різними потоковими технологіями, такими як Apple Music, DLNA, Tunify та Spotify Connect.

2. Реалізація «Plug and Play»

 

 

Завдяки технології SourceCon™ встановлення будь-якого модуля в XMP44 потребує мінімум часу та зусиль. Всередині є направляючі для модулів, а з'єднання здійснюються за допомогою контактів на платі пристрою. В результаті ви отримуєте просту і швидку установку без додаткової внутрішньої проводки.

3. Інтерфейс USB для кожного слота

XMP44 має чотири інтерфейси USB (по одному для кожного модуля розширення). Один з яких можна використовувати для оновлення програмного забезпечення. Інші інтерфейси дозволяють відтворювати або зберігати мультимедійні та голосові файли.

4. Зв`язок через RS-232 та TCP/IP

XMP44 має як RS-232, так і TCP/IP порти, що дозволяє інтегрувати систему у будь-яку домашню або промислову систему автоматизації.

5. Програмне забезпечення AUDAC Touch™

XMP44 можна керувати за допомогою AUDAC Touch™. Це гарантує повне управління системою та конфігурацію з будь-якого пристрою (Windows, iOS та Android) в будь-якому місці в будь-який час.

Більше інформації за посиланням

6. Сумісний з Dante™

Функціональність XMP44 можна розширити за допомогою додаткового інтерфейсу Dante™ - ANX44, який дозволяє отримувати та надсилати високоякісний аудіо сигнал з мінімальною затримкою через стандартну мережу Ethernet.

7. Зручна фронтальна панель керування

Елементи керування та індикатори на передній панелі пристрою гарантують інтуїтивно зрозуміле та зручне в експлуатації керування. Панель керування дозволяє навіть недосвідченим користувачам без проблем налаштовувати та працювати з пристроєм.

8. Керування через web-браузер

Завдяки інтегрованому web-інтерфейсу HTML5 XMP44 можна керувати будь-яким стандартним веб-браузером.

9. Економія простору

 

 

XMP44 є найбільш компактним аудіо джерелом на ринку, який може бути оснащений до чотирьох модулів (4 незалежні аудіо потоки). Корпус має лише 1U заввишки, що значним чином заощаджує простір у рековій стійці.

10. Можливості розширення в майбутньому

XMP44 є нашим найбільш універсальним джерелом аудіосигналу, але з постійно зростаючим асортиментом модулів.

Більше інформації Ви можете знайти на сайті виробника.

 

Інформацію надала компанія «Комплекс-В.»