Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Соло»

Alto Uber FX – це портативна бездротова аудіосистема з Bluetooth® і професійними функціями!

 

 

Це ідеальне рішення для передачі чистого, потужного й високоякісного звуку від широкого спектру бездротових або провідних джерел сигналу, незалежно від того, чи є у вас доступ до джерела змінного струму чи ні.

 

 

Uber FX ідеально підходить для музикантів, що виступають на відкритому повітрі, без обмеження доступу до джерел змінного струму, які як і раніше прагнуть мати усі можливості гнучкості чудової аудіо системи. Uber FX пропонує, 15 вбудованих цифрових ефектів всесвітньо відомого бренду Alesis і 2-смуговий еквалайзер для точного тембрального настроювання. Але Uber FX не тільки для музикантів – він також ідеально підходить для ділових зустрічей, вечірок на природі й церемоній. Мережі живлення – це не проблема для Uber FX.

 

 

Пристрій має два вхідні канали, кожний зі своїм незалежним регулятором гучності, 2-смуговим еквалайзером і загальними цифровими ефектами. Ви можете передавати музику по бездротовій мережі з будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth®, а також є зручний USB-порт для зарядки, щоб ваш телефон завжди був готовий до роботи. Завдяки піковій потужності 100 Вт і високоякісному 8-дюймовому низькочастотному динаміку, 3-дюймовому ВЧ драйверу динаміка, та акумулятору, що перезаряджається – Uber FX готовий до будь-яких випробувань і роботі до 45 годин без підзарядки.

 

Інформацію надала компанія «Соло»