Новини від компанії «Соло»

Bogner Amplification

 

 

Рейнхольд Богнер – засновник Bogner Amplification, присвятив себе конструюванню гітарних підсилювачів задовго до того, як покинув Німеччину у 1989 році. Переїхавши до Лос Анжелесу він швидко знайшов підтримку й довіру більшості впливових музикантів, таких як Стів Стівенс (Steve Stevens), Ден Хафф (Dan Huff), Алан Холсворт (Allan Holdsworth), Майк Ландау (Mike Landau) і Стів Вай (Steve Vai), для яких Рейнольд модифікував або конструював оригінальні підсилювачі.

 

 

Реконструювання й відновлення легендарного 1968 Marshall® Plexi для Едді Ван Халена у 1992 році дозволило Богнеру знайти воістину легендарний статус і надихнуло його на створення власної компанії з виробництва підсилювачів рок-енд класу – Bogner Amplification. Високо шановані за свою багату тональну палітру, складну схемотехнику й різноплановість звучання підсилювачі Bogner здобули високу відданість серед спокушених гітаристів, таких як Джеррі Канрелл (Jerry Cantrell), Лайл Уоркман (Lyle Workman), Уес Борланд (Wes Borland), Кріс ДеГармо (Chris Degarmo), Кейт Урбан (Keith Urban), Річі Самбора (Richie Sambora) і багатьох інших.

Використання компонентів тільки преміум класу в тандемі з рівнем майстерності, який можна назвати «художним», підсилювачі Bogner більш ніж заслужили свою репутацію бутікових.

 

Інформацію надала компанія «Соло»