Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Allen & Heath дозволяє впевнено дивитись у майбутнє

 

 

Як і багато інших храмів, «Церква Голгофи» (Calvary Chapel) на початку своєї діяльності не одразу мала такої великої парафії, вона була створена завдяки наполегливій праці. Відбудувавши приміщення, в якому колись був торговий центр, сьогодні ця церква має 1400 місць у своєму головному храмі, зал братства на 600 місць та яскраве приміщення для молоді. Обладнання Allen & Heath, включно з dLive C3500 та кількома мікшерними системами SQ-5 та ME-1 розміщене по всьому кампусу та працює зі звуком на великих і малих подіях.

«За своїм задумом мікшерні системи Allen & Heath є дуже багатогранними у використанні, – пояснює Барт Кардеа з компанії Providential Integration Concepts, яка працює в місті Чесапік, штат Вірджинія та займається розробкою проекту та інсталяцією звукових систем для цієї церкви. – Протягом реконструкції майбутнього кампусу для церкви, її очільники дійшли думки, що високоякісний звук повинен супроводжувати кожне богослужіння, а не лише ті, які проходять у головному храмі. Коли справа дійшла до вирішення цієї задачі, висока гнучкість щодо кількості каналів стала реальною необхідністю, а не просто якоюсь абстрактною концепцією».

Компанія Providential Integration Concepts здійснила інсталяцію за дизайном Метта Стейрса з компанії Sunset Sound з Вірджинія-Біч. Аудіо сигнали поширюються через мережу Dante у всій системі. Церковна консоль dLive C3500 стоїть на позиції FOH у головному храмі, з’єднана зі сценічним мікшерним реком DM64 MixRack. З цією системою часто працюють відомі в колах вірян музиканти з усієї країни. Перший з трьох мікшерів SQ-5 в кампусі працює в якості моніторної консолі в храмі, а другий і третій розміщуються в залі братства та молодіжній залі відповідно. Вісім персональних мікшерів ME-1 працюють на сцені храму і використовуються як для регулярних служінь, так і для запрошених виконавців.

 

 

«Якщо що, – каже технічний директор «Церкви Голгофи» Тоні Льюїс, – Allen & Heath дозволяє нам розширитись у разі потреби, тож в майбутньому ми завжди будемо готові до розширення нашої звукової системи. Від швидкості самого робочого процесу до здатності налаштувати наші системи під стиль роботи будь-якого з наших власних співробітників чи запрошених звукорежисерів – в нашому аудіо тракті, здається, не залишилося жодного елементу, який би не покращився завдяки Allen & Heath. Ми працюємо на частоті 96 кГц, і ми отримуємо безліч компліментів від запрошених артистів та інженерів, всі вони кажуть про відсутність забарвлення звуку та про те, як їм легко досягти такого якісного звучання, яке вони зазвичай отримують лише в студійних умовах».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook