Новини від компанії «Реал мюзік»

Тур Г’ю Джекмана з мікшерною системою DiGiCo SD7 Quantum та акустикою L-Acoustics

 

 

Розірвати на шмаття, як Росомаха, розчулити, як шкільний наглядач в майбутньому фільмі від HBO «Погана освіта» (Bad Education), або літати над глядацькою залою на Бродвеї, все це може робити артист австралійського походження Г`ю Джекман. Нещодавно він повернувся із світових гастролей, давши по всьому світу 90 концертів за назвою «Чоловік. Музика. Шоу.» Звукове обладнання для туру забезпечувалося компанією Solotech, акустичні системи на базі L-Acoustics K2 озвучували музичні номери Джекмана в Голлівуді та на Бродвеї, які він виконував разом з групою з п`яти музикантів та оркестром з 14-ма оркестрантами.

Solotech (колишня назва SSE Audio) – компанія, яка починала свою роботу у Великобританії та Європі, а тепер вже поширилась на весь світ. Системний інженер Solotech Олександр Бібо (Alexandre Bibeau) зазначає, що другий і четвертий етапи туру Джекмана проходили на найкращих аренах в США, Канаді та Мексиці. На цих концертах використовувались основні масиви по 16 елементів L-Acoustics K2 на сторону, кожен з них доповнений шістьма підвісними сабвуферами KS28, а також флангові масиви ще по 14 K2 у якості бічних підвісів.

Додаткові масиви з 12 кабінетів Kara спрямовувалися на крайні ліві та праві глядацькі місця, які в залежності від конкретного концертного майданчика розташовувалися відносно сцени під кутом від 180° до 220°. Ще три менші масиви з восьми елементів Kara використовувались на осі з головними порталами у якості ліній затримки для верхніх ярусів.

Solotech також використовували певну кількість акустичних систем ближнього поля, а саме вісім X8 та ще з десяток крихітних 5XT для додаткового заповнення, два додаткові наземні сабвуфери KS28 використовувались для підсилення низьких частот в цих зонах. Всі ці акустичні системи працювали від 49-ти підсилювачів-контролерів LA12X, розміщених у мобільних реках LA-RAK II.

Бібо використовував два нові процесори L-Acoustics P1 та чотири AVB комутатори Extreme Networks, сертифіковані Avnu.

 

Більш детальніше на сайті компанії «РеалМюзік»