Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics A15 Demo на Українському Музичному Ярмарку 2019

 

 

Чудова новина для всіх шанувальників бренду L-Acoustics! В рамках Українського Музичного Ярмарку 2019 відбудеться презентація нових продуктів серії ARCS A15 Focus, A15 Wide та сабвуфера KS21 від ексклюзивного дистриб`ютора – компанії РеалМюзік!

Нова серія ARCS – це потужний концентрат технології L-Acoustics, що об`єднує найкращі практики з усього асортименту та історії розвитку компанії. Технологія згинання деревини, запозичена у серії X, робить нові корпуси ARCS легкими, але неймовірно міцними, також ARCS мають керовані елементи L-Fins для корекції горизонтальної спрямованості. Динаміки та драйвери рівня К2 у поєднанні з передовими матеріали та компонентами забезпечують якісний, фірмовий звук. А KS21, перший 21-дюймовий сабвуфер L-Acoustics, перевершує усі очікування як найкращий компактний сабвуфер на ринку. Система елегантна та легка в експлуатації, починаючи з простоти монтажу і закінчуючи прихованим розміщенням кріплень.

Система A15 бездоганно масштабується для великих і малих подій: від пари топів для весіль до основної системи для корпоративного заходу, театру чи фестивальної сцени середнього розміру з KS21, що дозволяє розширити частотний діапазон до 30 Гц. При великих подіях ARCS стає ефективним рішенням для ліній затримки та fill-систем в якості доповнення до більших комплектів K1 і K2.

L-Acoustics A15 Demo буде проходити 4 та 5 жовтня на Арт-Заводі Платформа в приміщенні Арт Будинку. Кожного дня відбудеться дві однакових презентації тривалістю в одну годину:

  • 14:00 — 15:00
  • 18:00 — 19:00

 

Проводити презентацію буде Пітер Оувен (Peter Owen) – регіональний менеджер з продажів L-Acoustics з 2009 року. Пітер чудово орієнтується в технічних особливостях багатьох продуктів, крім того ознайомлений із стратегію L-Acoustics на найближчі декілька років, тому з легкістю відповість на всі питання про плани бренду. Також він розповість про успіх нових продуктів A15 та A10, перспективи технології імерсивного гіперреального звуку L-ISA, та багато іншого.

Слідкуйте за оновленнями A15 Demo на Facebook сторінці нашої події, вся інформація буде розміщуватися там. Запрошуйте друзів і знайомих – таку подію не можна пропустити!

Переглянути фотозвіти з попередніх заходів можна сторінці РеалМюзік Про.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»