Новини від компанії «Реал мюзік»

Allen & Heath презентує додаток Custom Control для dLive

 

 

Додаток Custom Control від Allen&Heath

 

Allen & Heath випустила крос-платформний додаток Custom Control, створений для персоналізації управління інсталяційними рішеннями dLive.

Інсталятори можуть розробити декілька користувацьких інтерфейсів для систем, побудованих на платформі dLive, і адаптувати їх до різних рівнів доступу користувача та різних пристроїв. Наприклад, бармену зручніше користуватись простим інтерфейсом на телефоні, в той час як AV оператор може отримати доступ до обраних рівнів гучності і маршрутизації на планшеті, а також повний контроль з додатку на ноутбуці.

Дизайн інтерфейсу програми здійснюється за допомогою редактора Custom Control для Windows і Mac OS. Додаток забезпечує доступ до всіх рівнів гучності, кнопок mute і посилів в шини, а також до контролю над пресетами, вибором джерела звуку та індикаторами рівнів. Також можна налаштувати вкладки для швидкого доступу до кількох сторінок управління або зон. Після завершення персоналізації, конфігурацію належить завантажити в серце системи – MixRack.

Будь-який пристрій, на якому запущено додаток Custom Control, може увійти в систему з заданим профілем користувача, після чого персоналізований інтерфейс миттєво завантажиться і відобразиться на екрані. Оскільки конфігурація розгортається на вимогу, можна використовувати як програмне забезпечення в демо-режимі Kiosk Mode, так і BYOD. Для додаткової безпеки доступ до управління системою може бути захищений паролем.

Менеджер інсталяційного напрямку Allen&Heath, Мартін Веркерк, прокоментував нове програмне забезпечення і додаток: «назва говорить сама за себе – додаток Custom Control дає користувачеві доступ до конкретних необхідних елементів управління. За допомогою редактора Custom Control можна адаптувати дизайн інтерфейсу так, щоб він не виділявся з загального інтер`єру місця, де інстальовано систему dLive».

Додаток Custom Control доступний безкоштовно для iOS, Android, Windows і Mac OS.

 

Дізнайтеся більше тут >>>>>

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»