Новини від компанії «Реал мюзік»

Компания РеалМюзік стала эксклюзивным дистрибьютором L-Acoustics в Молдове!

 

 

Шановні колеги й партнери, поспішаємо повідомити, що компанія РеалМюзік стала ексклюзивним дистриб`ютором L-Acoustics у Молдові!

Таке рішення було прийнято менеджментом L-Acoustics після успішних кроків РеалМюзік з розвитку бренду в Україні.

Партнером РеалМюзік по роботі у Молдові буде компанія MS-Poduction, команда кваліфікованих експертів у створенні складних і масштабних заходів у сфері шоу-бізнесу, яка прекрасно орієнтується в локальному ринку й має великий досвід і позитивну репутацію.

Пітер Оувен (Peter Owen), регіональний менеджер по продажами L-Acoustics, коментує:

«За останні півтора року, завдяки роботі РеалМюзік, ми бачимо стрімкий розвиток бренда L-Acoustics в Україні. Це численні маркетингові заходи, тренінги й загальний професійний підхід. Такий же підхід ми очікуємо й у роботі на ринку Молдови, немає сумнівів що РеалМюзік прекрасно впорається із цим завданням».

Владимир Головань, бренд-менеджер L-Acoustics у РеалМюзік:

«Ми високо цінуємо довіру L-Acoustics і готові повністю його виправдати. Найближчим часом буде запущений окремий сайт realmusicpro.com для підтримки L-Acoustics в Україні й Молдові, а також заплановані презентації й тренінги».

Анатолій Ботнаренко, CEO Ms-poduction:

«Для нас – велика честь й задоволення співробітничати із брендом такого рівня, як L-Acoustics. У нас досить досвіду й ресурсів, щоб забезпечити належну підтримку бренду у Молдові під професійним керівництвом РеалМюзік, з нетерпінням очікуємо початку нашої роботи!»

L-Acoustics – це про аудіо бренд преміум класу, піонер у винаході лінійних масивів, устаткування у турах і райдерах кращих артистів і музикантів, інсталяції на топових світових концертних майданчиках і визнані професіоналами індустрії технологічних інновацій. На сьогоднішній день – це глобальний лідер професійного звукового ринку із самим стрімким динамічним розвитком.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»