Новини від компанії «Реал мюзік»

ALLEN & HEATH презентує комплекти FLYPACK на Prolight + Sound

 

 

Компанія Allen & Heath презентує свої ультракомпактні турові системи dLive Wings
на виставці Prolight + Sound

 

На сьогоднішній день все більше всесвітньо відомих артистів використовує компактні мікшерні системи. Від німецьких метал-героїв Accept, до молодої норвезької поп-зірки Sigrid, турові системи мікшування dLive Wings добре зарекомендували себе як один з кращих варіантів.

Основним елементом концепції dLive Wings є цифрова консоль C1500 Surface, яка дозволяє інженерам керувати висококласними шоу з 19-дюймової консолі, використовуючи 12-дюймовий сенсорний екран, 19 SoftKeys і 12 фейдерів на 6 шарах. У поєднанні з будь-яким з dLive MixRacks, C1500 є найкращим вибором для перельотів, автобусних турів та інших сценаріїв, де розміри та вага критичні.

Для ситуацій, коли користувачі шукають ще більш компактне рішення, компанія також демонструватиме елегантну, рекову dLive систему з парою додаткових сенсорних екранів, що працюють з програмним забезпеченням DLive Director, що керує MixRack та PFL-моніторингом через протокол Dante. Ці компактні системи часто використовуються з контролерами IP8 і IP6 від Allen & Heath, та MixPad App для додаткових можливостей управління.

«Перехід від 36 до 12 фейдерів C1500 або сенсорного екрану може здаватися складним», прокоментував Бен Морган, менеджер dLive в Allen & Heath. «Але трохи планування та розумного використання SoftKeys показує, що інженери швидко опановують концепцію Wings і свободу, яку вона приносить. Я сподіваюся, що ми зможемо заохотити більшу кількість людей до вивчення потенціалу ультра-компактного турне на Prolight + Sound».

«З того моменту, як ми вперше представили dLive Wings, будь-який інженер все зрозуміли», – казав Леон Філліпс, Live Sound і Touring в Allen & Heath. – «Ось гнучкий, компактний комплект, що має таку ж потужність, як і всі наші системи dLive, але легко транспортується в багажному відділенні стандартного комерційного рейсу. Із цим ніщо не зрівняється».

Allen & Heath також покажуть свої продукти Qu і ZED, плюс відвідувачі зможуть спробувати популярну серію SQ, в комплекті з усіма додатковими плагінами обробки DEEP.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»