Новини від компанії «Реал мюзік»

Огляд аудіо інтерфейса RME Digiface AVB

 

 

RME Digiface AVB

 

Аудіо інтерфейс RME Digiface AVB – це погляд у майбутнє мережевих аудіо технологій. У пристрої застосовується AVB для передачі до 256 каналів аудіо між ПК та аудіо мережею. Додатковий вихід для навушників дозволяє здійснювати високоякісний моніторинг. Digiface AVB демонструє як може передаватися аудіо з ПК у мережу і назад із застосуванням протоколів AVB. Тепер така можливість є і для ПК з Windows.

Технічні особливості

Пристрій оснащено USB 3, який дозволяє транслювати до128 каналів аудіо з частотою дискретизації до 192 кГц у AVB-мережу та інших 128 каналів у зворотному напрямку. Канали організовано в стріми, розміри яких можна сконфігурувати (від 2 до 32 каналів). Вони уможливлюють підключення до всіх доступних на ринку AVB-аудіопристроїв.

Супровідний набір програмного забезпечення містить у собі контролер AVDECC, який забезпечує необхідні функції для виявлення всіх пристроїв AVB у мережі та керування підключеннями вхідних та вихідних стрімів. Базові можливості моніторингу вбудовано у пристрій.

 

 

TotalMix FX та TotalMix Remote

Як і всі останні інтерфейси RME, серія Digiface містить потужний цифровий мікшер реального часу TotalMix FX. Він дозволяє здійснювати практично необмежені операції мікшування та маршрутизації, з усіма входами та каналами відтворення одночасно, на будь-які виходи.

У серії Digiface представлено спеціальну секцію Control Room з Talkback, Main/Phones, групами фейдерів, Mute, повним контролем дистанційного керування через Mackie або протокол OSC, і навіть більше. Серія Digiface не підтримує базовані на DSP ефекти (FX) як, наприклад, EQ або реверберація.

Окрім того, останнє програмне забезпечення RME – TotalMix Remote – підвищує потужність інтерфейсів RME, уможливлюючи дистанційне керування через iOS, ПК або Mac. Завдяки простому процесу налаштування – просто введіть IP-адресу комп’ютера, який ви будете використовувати з TotalMix Remote, і починайте роботу – користувачі можуть швидко відрегулювати будь-який параметр TotalMix FX у хост-системі, пересуваючись студією з планшетом або перебуваючи у контрольній кімнаті, розташованій будь-де у будівлі.

Підключення та функції

  • 256 каналів: 128 входів/128 виходів.
  • 16 вхідних стрімів/16 вихідних стрімів.
  • Gigabit Ethernet (відповідає 802.3).
  • Вихід для навушників.
  • Синхронізація I/0.
  • USB 3.
  • Живлення від шини.
  • IEEE 802.1 BA відповідає AVB Stack.
  • Відповідність IEEE 1722 AVTP/1722.1 AVDECC compliant.
  • TotalMix FX.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»