Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Найкрихітніші мікрофонні капсюлі DPA забезпечують найдосконаліший звук

 

 

Відомий данський бренд представляє свої перші 3-міліметрові капсюлі як додаток до попередніх лінійок d:screet™ (петличні мікрофони) та d:fine™ (хедсети).

Відкликаючись на прямий запит театральної, кіно- та телевізійної індустрії, компанія DPA Microphones додає до своїх лінійок d:screet™ та d:fine™ найменші мікрофонні капсюлі в історії проаудіо.

Супер мініатюрні мікрофони d:screet™ CORE 6060 та 6061, а також супер мініатюрний хедсет-мікрофон d:fine™ CORE 6066 з`явилися у вересні 2018 року і становлять лише три міліметри у діаметрі, а це на два міліметри менше, ніж моделі попередньої серії DPA 4000. Незважаючи на свою крихітність, нові моделі є надзвичайно потужними і продуктивними, оскільки в усіх трьох задіяно технологію CORE by DPA, яка зменшує перевантаження і збільшує динамічний діапазон.

 

 

Kalle Hvidt Nielsen, генеральний директор DPA, однозначний у висловлюваннях щодо нової серії 6000, яка «поза сумнівом, пропонує найкращі мініатюрні мікрофони, які колись створювала компанія DPA».

«Надавати ринку найбільш досконалі технології та найкращий з можливих звук – завжди було філософією DPA, і порівняно з попередньою серією мініатюрних мікрофонів, серія 6000 є суттєвим кроком уперед, – говорить він. – Розробка цих продуктів була глобальним завданням і досвід, якого ми набули, дійсно зміцнив наші, вже виняткові можливості в напрямку досліджень і розробок. Ми пишаємося тим, що обслуговуємо ринок такими глобальними речами».

Менеджер з продукції DPA Rene Moerch також дуже задоволений:

«Якість звуку – це все, чого ви можете чекати від мікрофона DPA, і, незважаючи на малий розмір, його звук – такий самий, як і у 5-міліметрових мініатюрних капсюлів DPA. Нижній поріг шуму в ньому навіть нижчий, а здатність досягати високих рівнів звукового тиску без перевантажень – вища, ніж у будь-якого іншого 3-міліметрового капсюля на ринку».

Кілька років минули у розвитку нових капсюлів, і протягом цього часу команда відділу досліджень і розробок DPA відвідувала театри, кінопокази та телестудії, щоб з перших вуст дізнатися, чого користувачі чекають від мініатюрних мікрофонів.

«DPA вже залишили великий слід у цих індустріях, особливо театральній, оскільки наші мікрофони регулярно використовуються в топових шоу Бродвея та Вест-Енда, – казав Moerch. – Всі хочуть найкрихітніші мікрофони, щоб вони були майже непомітні, коли одягнені як хедсет, і зовсім непомітні, коли заховані в костюм або перуку. Користувачі також потребують ідеального звуку та надійності DPA, особливо в тому, що стосується кабелів та капсюлів, які можна легко очистити від сценічного гриму та поту. Наші 5-міліметрові капсюлі задовольняють всі ці вимоги. Ці мікрофони дуже круті, і навіть найменший викликає величезний захват у зазначених індустріях».

Фідбек від покупців, які випробували нові мікрофони, був надзвичайно позитивним.

«6061 – найкращий мініатюрний мікрофонний капсюль, який колись вдавався DPA, – переконаний саунд-дизайнер Dan Samson, а його колега Gareth Fry додає: «Мене повністю задовольняє не лише звук мікрофонів серії 6000, а й те, що виконавці, які вдягли їх, також задоволені».

Саунд-дизайнер і давній користувач d:screet 4060 Richard Brooker вважав, що перехід на нову технологію підсилення CORE by DPA став неймовірним кроком вперед у якості звуку, але зараз він усвідомлює, що серія 6061 є навіть кращою і, звісно, меншою.

«Мені здається знаковим, що ми можемо отримати звук студійного рівня від такого маленького мікрофона, – поділився він. – Як на мене, це найкращий мініатюрний мікрофонний капсюль DPA».

Саунд-дизайнер Gareth Owen також вражений:

«Приблизно раз на тиждень хтось запитує мене, коли в акторам будуть імплантувати мікрофони просто в череп. Це було смішно, колись… 6061 не є хірургічно імплантованим мікрофоном, але демонструючи лише половину розміру 4061 і такий самий звук за якістю, він наближається до такого».

Що стосується технічних характеристик, усі три капсюлі серії 6000 є ненаправленимиі мають частотний діапазон 20 Гц – 20 кГц. Петличний мікрофон d:screet 6060 має нижній поріг шуму 24 дБ(A), а петличний d:screet 6061 та хедсет d:fine 6066 – нижній поріг шуму 26 дБ (A). Це такі ж показники, як і у серії мініатюрних мікрофонів 4000. Усі три капсюлі доступні у чорному та тілесному кольорах.

d:fine™ 6066 також виграє від абсолютно оновленого дизайну з супермалою вагою. Один розмір пасує до всіх хедсетів, які прикріплюються над вухами для максимального комфорт. Пружинний механізм притримує хедсет під вухом для додаткової безпеки. Новий хедсет дуже просто кріпиться і до того ж має оновлене кріплення кабелю, завдяки чому дріт розташовується на спині виконавця і залищається непомітним.

«Наш новий хедсет – це величезний крок вперед, тому що він набагато безпечніший та комфортніший, ніж попередні версії,- пояснював Moerch. – Ми дали нашим дизайнерам карт-бланш, щоб вони показали щось абсолютно нове. І вони розробили продукт, який перевищив усі сподівання. Ми впевнені, що новий хедсет буде визнано найкращим, оскільки глядачі зможуть чути його, а не бачити».

Орієнтовна ціна кожної новинки – 700 євро.

Продукція DPA є в каталозі компанії.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: