Новини від компанії «Реал мюзік»

Beyerdynamic SOUL BYRD

 

 

Beyerdynamic Soul BYRD

  • Внутрішньоканальні навушники зі збалансованим звуком та високою роздільною здатністю.
  • Навушники ергономічної форми гарантують безпечне та комфортне положення у вусі.
  • Універсальне 3-кнопкове дистанційне керування* з мікрофоном.
  • Проста елегантність, приємні відчуття та неймовірний комфорт під час використання.
  • Якісні матеріали та висока надійність.

*Це універсальне 3-кнопкове дистанційне керування для Android та iOS. Функція Volume up/down залежить від пристрою, який використовується для програвання музики.

СПРОБУЙТЕ SOUL BYRD

Soul BYRD – ідеальні універсальні навушники. Завдяки плавним лініям дизайну вони прості в експлуатації і забезпечують неймовірний звуковий спектр. Soul BYRD – це ваш мультифункціональний помічник на кожен день.

ПОТУЖНИЙ ЗВУК

Збалансований звук та висока роздільна здатність Soul BYRD дозволяють вам взяти найкраще з улюблених пісень. Беріть навушники, куди завгодно, використовуйте їх всюди, адже улюблена музика має бути постійно поруч.

НЕЙМОВІРНИЙ КОМФОРТ

Ергономічна форма гарантує безпечне та комфортне положення у вусі. Завдяки гладкій формі внутрішньоканальні навушники ідеально сидять у вусі, тому прекрасно підійдуть для комфортного дозвілля.

 

 

ІДЕАЛЬНА ФОРМА

П`ять пар вкладишів у розмірах XS, S, M, L та XL гарантують ідеальне положення у вусі. Силікон, з якого виготовлені вкладиші навушників, – м`який і шовковистий. Він ідеально адаптується до вушного каналу, дозволяючи насолоджуватися найкращим звучанням.

Також доступні: вкладиші Comply (серія 400), які можуть використовуватися для всіх моделей серії BYRD і задовольняти усі вимоги користувачів.

ІДЕАЛЬНІ ДЛЯ ВАШОГО ЖИТТЯ

Універсальне 3-кнопкове дистанційне керування з мікрофоном забезпечує повну функціональність як для Android, так і для iOS-пристроїв. Тому ви можете керувати відтворенням, телефонними дзвінками та персональними асистентами (Google, Siri та іншими).

Якщо ви хочете дати своїм Soul BYRD трохи відпочити, зберігайте їх у компактному та практичному жорсткому футлярі.

ВИТОНЧЕНИЙ ДИЗАЙН

Дизайнери та спеціалісти аудіо багато працювали разом над серією BYRD. Результат: елегантний дизайн, потужний звук та комфорт під час використання.

 

 

ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ

Лицева панель Soul BYRD має витончений дизайн і виготовлена з анодованого алюмінію. Кабелі вирізняються привабливою формою та неймовірною гнучкістю, а м’яка поверхня захищає їх від сплутування. Завдяки цим властивостям шум кабеля зведено до мінімуму.

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ

Міцність і надійність – невід`ємні риси серії BYRD. Адже для створення цих внутрішньоканальних навушників використовуються лише ексклюзивні, високоякісні компоненти.

ТРИВАЛА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Просто і практично: вкладиші та захисні решітки можна легко почистити та замінити. Немає значення, наскільки інтенсивно використовуються навушники, – ви будете довго насолоджуватися ними.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • тип конструкції – закриті;
  • тип трансмісії – дротові;
  • дистанційне керування – універсальне 3х кнопкове;
  • частотний діапазон – 10 - 25 000 Гц;
  • тип кабеля – 1.2м кабель (двосторонній, фіксований) з 3,5-міліметровим гніздом з 4-ма отворами.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»