Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics Open Day у Харкові і Дніпрі!

 

 

Що робити, якщо вас кличуть у гості ще до того, як ви закінчили попередню демонстрацію? Звичайно ж – не витрачати час і рухатися вперед!

Компанія «РеалМюзік» прагне, щоб кожний звукорежисер, музикант, артист і взагалі будь-яка людина із шоу-індустрії зміг особисто почути й оцінити якість продукції L-Acoustics. Тому компанія анонсує L-Acoustics Open Day у Харкові й Дніпрі! Цього разу – у два рази більше вражень і прослуховувань!

Open Day – це навіть не презентація, це місце зустрічі професіоналів індустрії, представників провідного бренда й просто аматорів кращого звуку у світі про аудіо для неформального спілкування за філіжанкою кави, зав`язування нових знайомств і контактів у приємній дружній атмосфері.

L-Acoustics Open Day. Харків відбудеться вже 20 листопада й буде проходити у клубі Victory Concert Hall (вул. Карпатська, 95).

L-Acoustics Open Day. Дніпро відбудеться 23 листопада, місце проведення уточнюється.

На Open Day ви почуєте весь модельний ряд коаксіальних акустичних систем, від мініатюрних 5ХТ до потужних X15HiQ, серію масивів з постійною кривизною ARCS, представників лінійних масивів з WST технологією й унікальну колинеарну акустичну систему нового покоління – SYVA с доповненнями SYVA LOW і SYVA SUB. Кожне прослуховування буде супроводжуватися попередньою презентацією з освітленням ключових особливостей і технологій L-Acoustics.

 

Докладна програма буде анонсована трохи пізніше, але вже зараз компанія «РеалМюзік» настійно рекомендує пройти реєстрацію на Open Day, тому що фінальна кількість учасників обмежена. Як відомо – участь у заходах від Реалмюзік зовсім безкоштовна, але тільки з умовою попередньої реєстрації:

 

Реєстрація (Харків)

Реєстрація (Дніпро)

 

Стежте за оновленнями Open Day на Facebook сторінках подій компанії «РеалМюзік», уся основна інформація буде розміщатися там. Запрошуйте друзів і знайомих – таке не можна пропустити!

Переглянути фотозвіти з попередніх заходів можна на Facebook-сторінці компанії.