Новини від компанії «Реал мюзік»

СР серія – нові бюджетні активні акустичні системи від QSC

 

 

Висока продуктивність, чудова якість і надійність. Це основоположні риси бренду QSC і причина, по якій мільйони професіоналів по всьому світу довіряють QSC, отримуючи натомість відмінний досвід і незабутні виступи. Серія CP слід традиції, пропонуючи, крім усього іншого, ультра компактний формат і лідируючу якість у своєму класі.

Перше, на що ви звернете увагу в серії CP, це її компактний дизайн – кожна лінія, кут і вигин знаходяться у гармонії, створюючи стильний, і у той же час міцний продукт. Всередині у моделей CP знаходиться високопродуктивний 1000-ватний підсилювач, узгоджені динаміки і покращений DSP, які забезпечують звучання, що перевищує усі очікування від акустичних систем такого розміру.

Завдяки компактному формату CP мають дивно малу вагу, так що їх легко завантажувати, вивантажувати, піднімати, переносити і застосовувати у безлічі ситуацій, що вимагають портативних або стаціонарних акустичних систем.

Артисти будь-яких жанрів, педагоги, служителі храмів оцінять можливості мікшування до трьох вхідних джерел (мікрофон/лінійний вхід, окремий лінійний вхід і вхід для портативних програвачів) одночасно. При цьому, CP – відмінна одиночна портальна система, яка налаштовується за пару секунд. Як частина більшої системи CP можуть бути встановлені на штативі, використовуватися в якості підлогового монітора або як підсилювач для музичних інструментів.

Системні інтегратори особливо оцінять малу вагу і компактний формат моделей CP, закріпивши їх на стіні або стійці (через додаткове кріплення). Всі користувачі будуть у захваті від управління DSP одним дотиком і вибору встановлених пресетів для найбільш поширених варіантів застосування. Серія компактних потужних акустичних систем CP має глобальну гарантію від виробника 3 роки при реєстрації продукту на сайті qsc.com.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»