Новини від компанії «Реал мюзік»

Глибокий контроль інструменту з будь-якими DAW

 

 

Підтримка VST/AU

Panorama T4 і T6 – це перші контролери, які забезпечують контроль плагіна рівня Nektar з кожним DAW, сумісним з VST/AU. Завантажуйте патчі прямо з клавіатури і починайте регулювати параметри миттєво, при чому кожну зміну буде відображено на LED-дисплеї. Контролюйте інструментальний плагін за допомогою однієї з безлічі вбудованих карт або створюйте свій власний індивідуальний. Відкривайте нові інструменти – такі, як функції «потужного акорду», «холду» і повтору ноти. Вибирайте параметри повторного відтворення, параметри плагіну і записуйте на DAW. MIDI-контролери Panorama T4 і T6 підключаються до більшості DAW, що забезпечують навігацію по треку, мікшер і контроль передачі як з Nektar DAW, так і з MCU. Отримайте досвід неперевершеною інтеграції з Panorama T4 і T6!

 

 

Клавіші та педи/Повтор ноти/Nektarine/Управління DAW

 

Клавіші та педи

 • 49 або 61 нота у клавіатурах другого покоління, чутливих до швидкості дотику і забезпечених функцією після натискання.
 • Роз`єми для експресії і педалі.
 • 8 супер чутливих педів з тиском.
 • Акорд: звучання до 6 нот з однієї клавіші або педу.
 • Функція Hold: утримує звучання ноти до деактивації – відмінно підходить для легато.

Повтор ноти

 • Контроль у реальному часі тригера, акцентів, свінгу та гейту.
 • Окремі настройки для клавіш і педів.
 • Включення/вимикання у будь-який час за допомогою спеціальних кнопок повтору.
 • Синхронізація із зовнішнім джерелом часу.
 • Контроль швидкості натисканням або за допомогою коліщаток.

Nektarine

 • Завантаження у будь-які DAW з VST / VST3 / AU для постійного доступу до управління плагіном Nektar.
 • Налаштування карт або створення полігонів з нуля.
 • Перегляд патчів безпосередньо з Panorama T4 / T6.
 • Нашарування до 8 плагінів VST / VST3 / AU за допомогою контролю гучності, панорамування, відключення звуку, соло і вибору.

Управління DAW

 • Інтегрування Nektar DAW для програм Bitwig, Cubase, GarageBand, Logic, Nuendo, Reason і Reaper.
 • Сумісність з MCU для управління практично будь-якими іншими VST / AU DAW.

 

 

Panorama T4

 

Друге покоління клавіатур Panorama

Контролери Panorama T4 і T6 оснащені чутливими до торкання клавіатурами другого покоління Panorama.

Зручна і ретельно збалансована клавіатура із середнім натягом, що означає активацію, необхідну в середньому діапазоні для професійних клавішників.

П`ять швидкостей дозволяють змінювати акценти з м`якого на жорсткий, даючи досить вибору для роботи в будь-якому стилі. Можливість фіксування дозволяє встановлювати значення швидкості за допомогою елементів управління, включаючи коліщатка.

Клавіатура другого покоління Panorama – найбільш експресивна у всій лінійці – має функцію після натискання.

Педи

Розроблені для гри пальцями 8 чутливих до швидкості і тиску педів роблять Panorama T4 / T6 ідеальним інструментом для створення ритму. Якщо оригінальні настройки здадуться вам недостатньо експресивними, можна навіть налаштувати кожен пед під ваші індивідуальні уявлення про потрібне звучання.

Кнопки Key Repeat і Pad Repeat

Прямо над коліщатками розташовані кнопки Key Repeat і Pad Repeat. Натисніть їх для активізації функції повтору, і нота буде повторюватися в заданому діапазоні. Міняйте діапазон у реальному часі від 1/4 до 1/96 нот, змінюйте темп, додавайте свінг і акценти.

Налаштування повтору для педів і клавіш незалежні один від одного, так що одна може бути налаштована для барабанного біту, а інша – для інструментальної частини. Джерело часу може бути як вбудованим, так і зовнішнім MIDI-джерелом.

 

 

Panorama T6

 

Контроль всіх зон

Дев`ять 30-міліметрових фейдерів, вісім кнопок LED, що настроюються і вісім енкодерів знаходяться у центрі контрольної панелі серії T. Кожен регулятор повністю запрограмований для відправлення будь-якого MIDI CC-повідомлення для використання з апаратними або програмними MIDI-продуктами.

Функція «Null» додатково дозволяє вам робити це для кожного з режимів Mixer, Instrument, Multi і Preset. Налаштування управління можна зберегти у будь-якому з десяти пресетів Panorama і викликати їх в будь-який час.

Дисплей

LCD-дисплей забезпечує чітке відтворення всіх ваших налаштувань: тут ви вибираєте різні режими Panorama, маєте доступ до загальних параметрів і навігації програмного забезпечення. З інтеграцією DAW і Nektarine ви можете навіть бачити прямо тут свій мікшер програмного забезпечення та параметри плагіну.

4 м`які кнопки під дисплеєм змінюють функції в залежності від обраного меню для швидкого доступу. 4 кнопки режимів праворуч від дисплея дозволяють переходити від внутрішнього режиму до DAW або плагіну одним дотиком до кнопки. Кнопка Multi зарезервована під Nektarine.

Натиснувши кнопку FOCUS, ви збільшите поточний параметр на весь екран. Все це гарантує гнучку і просту роботу без гри у вгадування.

 

 

Підключення

На задній панелі Panorama T4 і T6 ви знайдете:

 1. USB-порт для підключення живлення і даних до вашого комп'ютеру.
 2. Джек для футсвітчу, що настроюється (педаль не входить в комплект).
 3. Джек для педалі експресії (педаль не входить в комплект).
 4. Вихід MIDI.
 5. Включення/Виключення.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»