Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Система L-Acoustics Syva додає сучасності головному амфітеатру Сорбони

 

 

Сорбона (фр. La Sorbonne)

 

Кращий університет Франції – Сорбона вступив у нову еру професійного аудіо, встановивши систему Syva від L-Acoustics в своєму головному амфітеатрі.

Конфігурація була продумана таким чином, щоб були враховані всі виклики простору з високим рівнем реверберації, а також особливості архітектури приміщення, яка функціонує з 1889 року і є пам`яткою архітектури з 1975-го.

«У головному амфітеатрі Сорбони проводяться конференції, виступи, церемонії нагородження та концерти високого рівня», – розповідає технічний менеджер Mathieu Miot. «Однак у цьому приміщенні дуже багато реверберації і лише кілька елементів, що поглинають звук. Нашій старезній системі відчайдушно бракувало чіткої спрямованості, і це призводило до втрати якості звуку. Нам була необхідна система, яка впоралася б з реверберацією, відповідала б естетичним критеріям історичного приміщення і могла б бути встановлена без фізичного впливу на старовинну будівлю».

 

 

Для аудиту систем Сорбона найняла професійну фірму Altia Acoustics. Більше двох років фахівці різних відділів порівнювали системи, які включали технологію керованого випромінювання (beam steering technology) і лінійні масиви від різних виробників. Поки проводилися тестування, організатори заходів в Сорбонні користувалися послугами прокатних компаній і найбільш частим тимчасовим рішенням стала система L-Acoustics Kiva. Після прослуховування цієї системи в дії, команда Сорбони захотіла, щоб вона стала частиною відбіркового процесу.

«Початковий запит був на систему з трьох граундстеков Kiva II», – коментує Olivier Inizan, менеджер з продажу L-Acoustics. «За кілька місяців до цього ми погодилися, але на той момент ми випустили систему Syva. Коли ми врахували всі вимоги проекту, ми зрозуміли, що широка горизонтальна дисперсія Syva дасть краще покриття аудиторії з боків амфітеатру, а також більш якісний вертикальний контроль середніх частот. Естетичність дизайну, легкість в інтегруванні, менша кількість кабінетів і краще співвідношення «ціна-якість» стали незаперечними плюсами цієї системи. Найбільшим викликом системи Syva для нас було пояснити фахівцям Сорбонни, що нам взагалі не потрібно демонструвати Kiva II».

Після першого прослуховування Syva рішення було прийнято. Французька компанія SNEF, яка виграла тендер на повне оновлення кабельної та звукової систем, інсталювала систему, яку потім перевірив інженер L-Acoustics Arnaud Delorme. У підсумку, система включала: пару Syva і Syva Low, розташовані по обидва боки сцени, чотири акустичних системи 5ХТ, як фронтфіллів, а також шістнадцять додаткових 5ХТ, розміщених навколо двох рядів балконів амфітеатру, для рівномірного покриття усього простору.

 

 

L-Acoustics Syva

 

«Це складне приміщення з високою реверберацією отримало усі переваги вертикального контролю, які пропонують пара Syva і Syva Low», – продовжував Delorme. «Чіткість такої системи на порядок вище традиційних систем з безліччю кабінетів. Дана система також універсальна завдяки пресетам, створеним у LA Network Manager і відповідним для різних ситуацій: від живої мови до будь-якого жанру музики. Організація системи під певний захід не складніше простого натискання кнопки, що економить час і сили, які раніше потрібно було витрачати на переміщення акустичних систем по приміщенню».

«Встановивши систему Syva, ми отримали високу якість і точність звуку, зберігши забарвлення і глибину вокалу», – резюмує Miot. «Зовнішній вигляд Syva добре вписався у дизайн приміщення: контраст між сучасним стилем системи і історичним стилем головного амфітеатру вельми цікавий. Syva вносить у церемонії, що тут проходять елементи життя і приголомшливу якість звуку».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: