Новини від компанії «Реал мюзік»

Новий гібридний синтезатор Prophet X – еволюція Prophet

 

 

Dave Smith Instruments Sequential Prophet X

 

Sequential Prophet X – це потужне злиття семплів з синтезатором і найбільш новаторська еволюція Prophet від Dave Smith на даний момент. В його серці знаходиться двох тембральний 8-голосний стерео (16 голосів моно) синтезатор з вдосконаленим звуковим процесором, який підтримує одночасно два інструменти з характеристиками 16 біт, 48 кГц, плюс два цифрових осцилятора з високою роздільною здатністю – всі вони обробляються через аналогові фільтри. 150 гігабайтів вбудованих семплів від відомих звукоінженерів 8Dio, всі потужні синтезаторні інструменти, яких ви очікуєте від Dave, – у Prophet X, безумовно, є свій власний музичний голос.

 

 

Процесор семплів

Що стосується семплів, то Prophet X забезпечує два незалежних, стерео цифрові семпли інструментів на кожен голос (4 у режимах Stack або Split). 150 ГБ вбудованих семплів були створені 8Dio, відомим як піонер такого поняття, як «deep sampling». Ви знайдете багату колекцію акустичних та електронних інструментів, а також безліч яскравих і кінематографічних ефектів. Ви також зможете формувати семпли з допомогою лупів, розтягування семплів, можливостей побудови звуків від Prophet X. Кожен семпл інструменту має свій власний контроль тону для фільтрів високих і низьких частот. 50 ГБ додаткового внутрішнього сховища призначені для імпортування з зовнішніх бібліотек семплів. Підтримка користувальницьких семплів планується з грудня 2018 року. Додані набори семплів від 8Dio доступні разом з виходом продукту.

 

 

Синтезаторний процесор

Що стосується синтезатора, то Prophet X дарує вам потужність класичного Prophet з двома цифровими осцилляторами високого дозволу, які характеризуються як класичними формами хвилі, так і хвилями supersaw для розкриття максимуму тембральних можливостей. Використовуючи управління Shape Mod, ви можете вручну отримати бажану смугу форми хвилі для кожного класичного синуса, хвилі sawtooth або pulse, або використовувати LFO чи іншої мод-джерело для безперервного зміни тембру. Ви можете формувати сирі звуки з усіма класичними функціями синтезатора, яких ви очікуєте, включаючи 4, що синхронізуються LFO з відхиленням і зміщенням фази, 4 петльових п'ятиступінчастих генераторів і 16-слотової мод-матриці з десятками джерел модуляції і пунктів призначення.

Стерео фільтри для Depth і Impact

У серці потужного звуку Prophet X – його нові резонасні фільтри низьких частот з 24 дБ на октаву, що володіють вінтажним дизайном. Це окремі фільтри на лівому і правому каналах для оптимального маршруту стерео сигналу. Вони привносять виняткову атмосферу присутності і повноти – як для семплів, так і для осциляторів. Для додаткової поліфонії ви можете перемикати Prophet X з 8-голосного стерео режиму на 16-голосний моно режим, який використовується для нашарування і поділу.

 

 

Поліфонічна секвенція

Поліфонічний секвенсор забезпечує до 64 кроків і до 6 нот на крок. Ви можете створювати іншу секвенцію для кожного шару, якщо працюєте в режимі нашарування або поділу голосів, роблячи його потужним інструментом для створення музики і виступів. Секвенції можуть синхронізуватися із зовнішнім MIDI clock. Арпеджіатор забезпечує повтор нот, повторне самоблокування і може бути синхронізований з зовнішнім MIDI clock, в тому числі.

Два ефекти на кожен шар

Процесор з двома ефектами забезпечує безліч реверберацій, два ділея (стандартний і BBD), хорус, фазообертач, фленджер, вінтажний обертається динамік, фільтр високих частот і дисторшн. У режимах нашарування і поділу ви можете застосовувати два різних ефекту для кожного шару. Параметри ефектів можуть бути модельованій за допомогою мод-матриці.

Готовий до дороги і студії

Висока акустична потужність і індивідуальність, п`ять октав, преміум-якість, напівзважена клавіатура з функцією після-натискання, вбудоване джерело живлення, підтримка MIDI USB і три чітких OLED-дисплея – Prophet X підійде для будь-якої музичної активності як у студії, так і в дорозі.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»