Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

SYVA в озвученні церкви: елегантність і ефективність

 

 SYVA в озвученні церкви: елегантність і ефективність

 

Церква Християн Віри Євангельської в селі Мотовилівка нещодавно отримала надзвичайно елегантну інсталяцію колінеарних акустичних систем SYVA від L-Acoustics.

На першому поверсі приміщення церкви були встановлені два повні стеки: 2xSYVA + 2хSYVA LOW, доповнені парою сабвуферів SYVA SUB під сценою. Ще пара систем SYVA працює на другому поверсі. Два підсилювачі-контролери LA4X забезпечують живлення всіх гучномовців.

 

 SYVA в озвученні церкви: елегантність і ефективність

 

Коментує інсталятор цього проєкту Віталій Оніскевич:

«Щоразу при проектуванні звукових систем для церков головною моєю задачею є досягнення рівномірного звукового покриття та максимальної розбірливості мови у будь-якій точці залу, включно з зонами під та над балконами.
Від самого початку, переглянувши попередній проєкт зали, з її асиметричною напівкруглою сценою, передня частина якої виходить практично до центру зали, я зрозумів, що доведеться використовувати системи з широким кутом охоплення – для всіх відвідувачів, які і сидітимуть, і стоятимуть в залі. Варіант підвісу тут навіть не розглядався через естетичні міркування.
Для виконання цієї задачі було ухвалено рішення використовувати колінеарні акустичні системи. Попередні вимірювання та розрахунки в програмному забезпеченні Soundvision показали, що серія SYVA від компанії L-Acoustics здатна ідеально впоратися з цією задачею. З її ультра широким кутом дисперсії в 140° ми досягли 90% рівномірності звукового покриття у всій залі церкви. Разом із Syva також були встановлені компактні сабвуфери Syva Low, а під сценою – додаткові інфрасабвуфери Syva Sub.
На сьогодні це одна з найкращих моїх інсталяцій. При озвученні цієї церкви системи Syva показали себе якнайкраще. Вони звучать дуже м`яко, мають максимально широке звукове покриття та просто шикарний зовнішній вигляд».

 

 SYVA в озвученні церкви: елегантність і ефективність

 

Колінеарні акустичні системи SYVA в Україні та Молдові представляє офіційний дистриб`ютор L-Acoustics – компанія РеалМюзік.

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: