Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Платформа Q-SYS отримала сертифікацію Google Meet

 

 Платформа Q-SYS отримала сертифікацію Google Meet

 

Тепер обробка аудіо в програмній екосистемі Q-SYS підтримується апаратними сервісами Google Meet.

Компанія QSC повідомляє, що Google сертифікували платформу Q-SYS для використання з комплектами обладнання Google Meet. Ця сертифікація дозволяє інтеграторам та кінцевим ІТ-користувачам використовувати будь-які процесори Q-SYS Core або кінцеві USB аудіо термінали, незалежно від вимог до обробки чи введення-виведення, забезпечуючи таким чином безперебійну інтеграцію з апаратним забезпеченням Google Meet.

Усі процесори Q-SYS Core працюють під операційною системою Q-SYS, побудованою на основі стандартних ІТ-протоколів – гнучкою та продуманою системою керування з інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні пакетом програмного забезпечення для проектування Q-SYS Designer. Це дозволяє розробляти функціонал системи на програмному рівні, включно з найкращою в своєму класі обробкою звуку та відхиленням акустичного ехо, усуваючи потребу у використанні спеціального обладнання та спрощуючи процес інтеграції.

Найголовніше – це дає інтеграторам та кінцевим ІТ-користувачам гнучкість у використанні широкого спектру кінцевих аудіо-відео терміналів USB, які задовольняють конкретні потреби в сучасних високотехнологічних просторах без впливу на функціонал системи або її продуктивність роботи.

«Ми пишаємося співпрацею з Google, адже ми поділяємо прогресивне бачення вирішення складних проблем за допомогою програмного забезпечення, – казав Джейсон Мосс, віце-президент QSC з питань альянсів та екосистем, – Сертифікувавши Q-SYS, компанія Google значно розширила асортимент рішень, які можливо реалізувати в екосистемі Q-SYS, із забезпеченням безперебійної та якісної роботи сервісів Google Meet в сучасних високотехнологічних просторах. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з Google, у ході якої ми зможемо запропонувати додаткові програмні нововведення, які ще більше розширять можливості обох систем».

 

Всі процесори Q-SYS Core відтепер є сертифікованими для роботи з Google Meet, включно з Core Nano, Core 8 Flex, Core 110f, Core 510i та Core 5200. Детальну інформацію про сертифіковані для Google Meet рішення QSC ви знайдете за посиланням.

 

Джерело ►►►

 

Все інсталяційне обладнання QSC для побудови екосистеми Q-SYS будь-якого масштабу ви знайдете в каталозі QSC SYSTEMS від РеалМюзік.

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: