Новини від компанії «Реал мюзік»

Studiologic Numa Compact 2x – удосконалена версія популярного Numa Compact 2

 

 

Studiologic Numacompact 2x

Видатна міць. Нескінченність комбінацій

Numa Compact 2x – втілення найвищої моці сімейства Compact. У тому ж компактному корпусі він приховує 3 звукових движка. Органна частина від Numa Organ, синтез звуку Sledge і 1GB пам`яті для семплів. Новий Usb-порт дозволяє передавати й одержувати цифрове аудіо. Економія простору завдяки динамікам Numa Compact 2x, здатним підсилити звук вашого комп`ютера або планшета.

 

 

Потужність стає компактною

Numa Compact 2x – великий крок уперед в аспектах якості звуку, цифрових ефектів пост-обробки й повнофункціональних функцій Midi-контролера. Завдяки вбудованим динамікам і внутрішньому цифровому підсилювачу Numa Compact 2x чудово інтегрується у будь-яке музичне середовище.

Почніть із домашніх репетицій і станьте королем сцени.

 

 

Орган

У звуковому движку реалізований класичний ton weel орган, успадкований від знаменитого Numa Organ. Користувацький інтерфейс має 9 програмувальних слайдерів, які можуть використовуватися як у якості Drawbars для керування звуками органів, так і фейдерів керування для відправлення Midi CC.

Віртуальна синтезаторна машина

Модуль Sledge оптимізований для Numa Compact 2x і дозволяє створювати синтетичний звук, починаючи з базової бібліотеки хвиль. Використовуючи секцію з 9 слайдерів, можна управляти 9 параметрами синтезу.

 

 

Грай. Слухай

Numa Compact 2x «зростає» разом з вашими вимогами. Ви можете використовувати його високоякісні вбудовані динаміки на репетиції, практикуватися вдома з навушниками й підключати їх до акустичної системи при грі із друзями-музикантами або також і на сцені.

 

 

Аудіо через USB порт

Порт тепер дозволяє відправляти й одержувати аудіо цифрової якості. Просто відправте й запишіть звук NC2x на комп`ютер або використовуйте NC2x у якості звукової плати, через вбудовані динаміки підсилюючи цифровий звук з комп`ютера або планшета. Досліджуйте всілякі комбінації!

 

Довідатися більше >>>

 

 

Невагомий

Маленький і компактний. Усе, що вам потрібно: це усього – 7 кг. Беріть Numa Compact 2x, куди завгодно.

 

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»