Новини шоу-бізнесу

У Києві засновано небувалий досі фестиваль

 

 

У День робітника радіо, телебачення та зв`язку – 16 листопада о 18.00 у концертній залі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться благодійний фестиваль пам`яті Василя Стуса «Співучий журналіст».

Засновники та організатори: «Громадське радіо», ГС «Творче патріотичне об`єднання «Музичний Батальйон», ТС «Спілка звукорежисерів України», Арт-аґенція «Nова січ» та Національний університет «Києво-Могилянська Академія» мають за мету творче єднання медійної спільноти, сприяння свободі слова та подальший розвиток громадянського суспільства в Україні і щиросердно запрошують усіх небайдужих та талановитих працівників ЗМІ долучитися до проведення фестивалю «Співучий журналіст» у якості партнерів чи учасників, що готові продемонструвати власні творчі здобутки у царині музики, співу, поезії, танцю, тощо.

 

До участі вже зголосилися:

 

Андрій Куликов та учасники гурту «Цензор» – «Громадське радіо»,

Євген «Їжак» і гурт «TaRuta» – радіо «Армія-FM»,

Богдан Кутепов – «Громадське ТБ»,

Олег Нікішов – «1+1»,

Станіслав Бондаренко – «Літературна Україна»,

Микола Гриценко – газета «ДЕНЬ»,

Анатолій Вексклярський – радіо «Київ 98 ФМ»,

Автор ідеї – гурт «Fata Morgana UA»,

Спеціальний гість – гурт «Шатур-ґудур».

 

Ведучі:

 

Наталі Селіна – «Радіо Шансон» та Андрій Куликов – «Громадське Радіо»

Технічне забезпечення та професійний багатоканальний запис фестивалю – ТС «Спілка звукорежисерів України»

 

З питань акредитації та участі у мистецькому дійстві просимо звертатися до прес-служби «МузБату» – Євген «Їжак» Романенко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +380975282411 або до ведучого заходу Андрія Куликова +38098 08 48 675 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

«Музичний Батальйон» – творче патріотичне об`єднання українських професійних музичних виконавців, які з 2014 року підтримують своїми концертами бійців Збройних Сил України та добровольчих батальйонів у зоні АТО, в госпіталях, військових частинах та з`єднаннях по всій Україні. «МузБат» популяризує сучасну українську пісню серед місцевих мешканців Сходу та Півдня України.