Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DJ XDJ-XZ – флагманська DJ-система усе-в-одному для Rekordbox і Serato DJ PRO

 

 

Рівень якості професійної флагманської all-in-one DJ системи Pioneer DJ XDJ-XZ порадує будь-якого діджея, що звик до використання флагманської установки NXS2 для різних музичних майданчиків, що потребують максимальної гнучкості й надійності: відмінно підійде для роботи на різних заходах, у барах, клубах, відкритих майданчиках або приватній студії. З XDJ-XZ ви зможете бути впевнені в ідеальному звуці клубної якості і у вас завжди будуть під рукою її розширені функції.

Інтерфейс цієї 4-канальної системи, успадкований безпосередньо від стандартного клубного устаткування компанії, створює відчуття що ви працюєте на клубному сетапі CDJ-2000NXS2 і DJM-900NXS2. Завдяки On Jog Display, ви зможете стежити за важливою інформацією про трек через кольоровий екран у центрі диска. Усі ручки й елементи керування на XDJ-XZ розташовані так само, як і на панелі NXS2.

Розфарбовуйте свої сети 14 професійними ефектами Beat FX і 6 Sound Color FX, і перемикайтеся між програмними функціями, використовуючи 16 різнобарвних педів Performance Pads. Можливість підключення по Pro DJ Link дозволяє інтегрувати зовнішні джерела, такі як Dj-семплер DJS-1000.

 

 

Завдяки гнучкій підтримці мультимедіа, можна обирати самі різні способи виступу: відтворювати треки, проаналізовані rekorbox з Usb-накопичувачів по каналах 1 та 2 на XDJ-XZ або підключити до 2 ноутбуків і використовувати rekordbox dj або режим Link Export.

 

 

Із двома додатковими вхідними каналами, можна мікширувати аудіо від зовнішніх джерел, таких як вінілові програвачі, а Pro DJ Link дозволяє переглядати треки з CDJ на 7-дюймовому сенсорному екрані на XDJ-XZ і синхронізувати їх з вашим мікшируванням. Незабаром також можна буде працювати з Serato DJ Pro, коли сумісність із програмним забезпеченням стане доступна завдяки відновленню прошивання (орієнтовно на початку 2020 року). Прагнете грати у парі, змінюючи один одного? Три входи USB (тип A x 2 для флешок і тип B x 1 – для підключення ноутбука) дозволяють зробити це, перемикаючись між діджеями на єдиному подиху.

 

 

Використовуючи 3-смуговий еквалайзер на майстрі можна оптимізувати звук під акустичні системи й приміщення, у якому ви виступаєте. Якщо ви працюєте з MC, два окремі мікрофонні входи з незалежними 3-смуговими еквалайзерами дають вам повну гнучкість. Включення функції Feedback Reducer, автоматично послабить будь-які «погрішності», випадково викликані акустичним зворотним зв`язком.

Щоб використовувати XDJ-XZ з rekordbox dj, оновить програмне забезпечення до останньої версії й активуйте прикладений ліцензійний ключ. Система DJ «усе-в-одному» також підтримує rekordbox dvs (ліцензія доступна окремо). З початку 2020 року ви зможете розблокувати Serato DJ Pro, підключивши XDJ-XZ до ПК/Mac, на якому запущено програмне забезпечення, також пристрій буде підтримувати Serato DVS (ліцензія доступна окремо).

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»,
офіційний представник Pioneer DJ в Україні