Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DJ DDJ-XP2 – новий додатковий контролер для rekordbox dj і Serato DJ Pro

 

 

Контролер Pioneer DJ DDJ-XP2, розроблений для використання в екосистемі Rekordbox/CDJ або разом з Serato DJ Pro, дозволяє розширити ваші можливості та вийти на наступний рівень, отримуючи від діджеїнгу більше, ніж будь-коли раніше. Він є модифікацією DDJ-XP1, в яку додані нові функції, і зроблено це без шкоди для інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу і високої якості збирання апарату. Завдяки міцній конструкції і нековзним гумовим крайкам контролера, він витримає вашу найенергійнішу гру під час виступу.

DDJ-XP2 додає до вашого сетапу ще 32 різнокольорових педа (Performance Pads) і потужні режими цих педів завжди будуть у вас під рукою. У режимі Transport можна призначити на них елементи управління (play, pause, cue, і pitch up/down). І використовувати 16 педів для управління в режимі single. Trigger Silent Cue мьютує звук доріжки з відкритими на мікшері фейдерами. Потім відразу ж переходьте на них з точок Hot Cue. Завдяки секції контролю лупів успадкованої від флагманського скретч-мікшеру Pioneer DJ DJM-S9, ви будете тримати все під контролем.

 

 

DDJ-XP2 повністю сумісний з rekordbox dj і Serato DJ Pro. Ви можете легко перемикатися між популярними функціями будь-якого з додатків, такими як Hot Cues, Beat Jump і Slicer. Також доступне динамічне управління обраної Вами комбінації звукових ефектів FX легким дотиком сенсорних слайд-FX смужок пальцем вгору і вниз без необхідності включення і відключення окремих FX ефектів. Включивши Silent Cue, можна позбутися прискорення музики після включення вертушки. Після натискання на кнопку відтворення на непрацюючій деці музика починає грати в потрібному ритмі BPM.

 

 

До контролера додаються ліцензійні ключі rekordbox dj і rekordbox dvs. Треба активувати ліцензію і можна починати займатися діджєїнгом, використовуючи файли з бібліотеки rekordbox. Для контролю та скретчинга з CDJ або вертушками потрібен платний пакет розширень: Serato DVS Expansion Pack.

 

Інформацію надала офіційний дистриб`ютор продукції
Pioneer DJ в Україні – компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах: