Новини від компанії «Лайтек»

dBTechnologies A2TI і A4TI – нові підсилювачі потужності класу D з Італії

 

 

dBTechnologies презентує нову серію підсилювачів потужності ATI з силовими модулями класу D, SMPS блоками живлення з PFC, які відповідають всім вимогам, необхідним для звукопідсилення на майданчиках невеликих / середніх розмірів або стаціонарних інсталяцій. Це підсилювачі останньої генерації, розроблені для максимальної універсальності, можуть використовуватися як з пасивними акустичними системами dBTechnologies, так і з акустикою сторонніх виробників.

Лінійка dBTechnologies ATI на даний момент включає в себе дві моделі:

  • A2TI – потужністю 2 х 1750 Вт на 4 Ом і 2х1000 Вт на 8 Ом, у мостовому підключенні 3500 Вт на 8 Ом.
  • A4TI – потужністю 2 х 750 Вт на 4 Ом і 2х500 Вт на 8 Ом, у мостовому підключенні 2х1500 Вт на 8 Ом.

Обидва підсилювача обладнані імпульсними джерелами живлення з корекцією коефіцієнта потужності для підвищення ефективності системи і забезпечення стабільної та надійної роботи незалежно від якості електромережі. Це також забезпечує повсюдну сумісність з електромережами: від 90 В до 265 В 50/60 Гц і оптимізує енергоспоживання.

Підсилювачі поставляються з симетричними входами XLR (з виходом Link) і 4-контактними виходами на акустику SpeakON. Вага моделей 7,2 і 11 кг відповідно.

Користувачі можуть обрати МІСТ, ПАРАЛЕЛЬНИЙ або СТЕРЕО РЕЖИМ. Селектор режиму підключення, додатково підвищує універсальність використання, дозволяючи охоплювати широкий спектр застосування, особливо в фіксованих інсталяціях.

 

Інформацію надала офіційний дистриб`ютор продукції
dBTechnologies в Україні –
компанія «Лайтек»