Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Лайтек»

d&b audiotechnik нагороджена Red Dot Award за дизайн лінійного масиву KSL

 

 

У марафоні, в якому приймали участь близько 5500 учасників, 40 міжнародних експертів з журі Red Dot, розташованого в Ессені (Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина), визначили кращі продукти, створені у цьому році.

 

 

Лінійний масив d&b audiotechnik KSL був нагороджений однією з найбажаніших міжнародних відзнак якості за відмінний дизайн — премією Red Dot Award в номінації Product Design 2019. Серія KSL відзначена за інноваційність, функціональність, ергономіку, надійність, якість звуку і екологічний підхід до виробництва.

 

 

Нагадаємо, що премія Red Dot Award: «Дизайн продукту» заснована у 1955 році і щорічно оцінює якість дизайну в сорока восьми категоріях.

У 2014 році компанія d&b audiotechnik вперше отримала премію Red Dot Award за підсилювач D80. Даний «породистий» підсилювач є надійним інструментом для реалізації потенціалу системи KSL, яка тепер також відзначена червоною крапкою. Red Dot є вже другою нагородою за дизайн серії SL, в яку входять KSL, а також його старша сестра GSL. У 2018 році GSL отримала міжнародну нагороду у царині дизайну Focus Open Gold, що присуджується в Баден-Вюртемберг, Німеччина.

 

Інформацію надала офіційний дистриб`ютор
продукції d&b audiotechnik в Україні –
компанія «Лайтек»