Новини від компанії «Лайтек»

dBTechnologies SUB 915 і SUB 918 – нові потужні сабвуфери з Італії

 

 

Нові сабвуфери dBTechnologies SUB 915 і SUB 918, були розроблені для використання у граундстеку або автономно і будуть ідеальним вибором для розширення НЧ діапазону з практично будь-яким комплектом топів італійського виробника, наприклад – серії Ingenia.

 

 

SUB 915 і SUB 918 обладнані 15- і 18-дюймовими динаміками відповідно. Використовуються НЧ-головки преміум-класу в фазоінверторному оформленні. Підсилювач Digipro G3, потужністю 900 W RMS (1800 W Peak) працює в Class D, забезпечує високу ефективність і максимальний рівень звукового тиску до 134 дБ. У традиціях сучасності – є можливість моніторингу кожної колонки в реальному часі і віддаленого управління через протокол RDNet через програмне забезпечення Aurora Net (Windows і Mac), що дозволяє використовувати розширені конфігурації сабвуфера з комплектами dBTechnologies, що підтримують RDNet.

 

 

Обидві моделі сімейства також мають на борту управління рівнем гучності, перемикач полярності і DSP контроль затримки до 4,5 мілісекунд з кроком 0,5 мілісекунди (при цьому максимальна затримка 21 мс можлива через Aurora Net). Також з панелі можна встановлювати частоту кросовера від 70 до 110 Гц з кроком 10 Гц.

 

 

Надійний кабінет з багатошарової фанери, має помірну вагу (41,8 кг) і оснащений 2 вбудованими ручками у верхній частині. Тилова сторона оснащена кріпленнями для транспортувальних коліс. Будучи спроектованим як для вертикального, так і для горизонтального використання, має 2 різьблення M20 на верхній і бічних для використовувати будь-якого типу сателітів на стійках.

 

Інформацію надала офіційний дистриб`ютор dBTechnologies в Україні, компанія «Лайтек»