Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Лайтек»

D&B Audiotechnik DS20 Audio Network Bridge – перше мережне рішення для протоколу Milan

 

 

У рамках виставки Integrated Systems Europe 2019 d&b audiotechnik презентує свій перший серійний продукт із підтримкою протокола MILANDS20 Audio Network Bridge.

DS20 – природній мережний вибір для користувачів d&b. Милан є детермінованою мережею, яка успадковує всі технічні переваги технології Audio Video Bridging (AVB): підвищену надійність, оптимальну синхронізацію й безпроблемне настроювання мережі. Переваги, які дуже добре збігаються з орієнтованої на ефективність ідеологією d&b System reality.

Разом з AVID, L-Acoustics, Meyer Sound, Biamp і деякими іншими компаніями, d&b визначила специфікації для забезпечення безперебійної взаємодії між будь-яким продуктом, що реалізують протокол MILAN. Хеннінг Кальтеунер, керівник відділу стратегічного розвитку бізнесу й аналітики ринку, пояснює:

«AVB визначає набір технічних стандартів, розроблених IEEE, але він не описує, як їх реалізувати таким чином, щоб забезпечити взаємодія й сумісність між пристроями. Мілан – це рішення; яке доповнює мережа AVB стандартами, заснованими на керованим користувачем детермінованим мережним протоколом, який гарантує сумісність».

Інтегруючись як частину системи d&b, мережний міст DS20 забезпечує взаємодію між протоколом Мілан і цифровими аудіо сигналами AES3, а також здійснює дистрибуцію даних керування Ethernet. Метадані, включаючи мітки каналів MILAN і інформація про кабелі, відправляються через потоки AES3 на чотириканальні підсилювачі d&b.

 

 

Пристрій формату 1U, розташовується в сигнальному ланцюзі перед підсилювачами й однаково підходить як для мобільних застосувань, так і для інсталяцій. Поряд із забезпеченням взаємодії Ethernet-аудіо мережі MILAN із цифровими AES3 входами підсилювачів d&b, DS20 надає 2 цифрових входи AES3 (4 аудіо канали), тобто можливість використання розриву для підключення, наприклад – FOH консолі.

«Мережний міст DS20 Audio підвищує цінність системного підходу d&b до мережного аудіо» – підкреслює Kaltheuner. «Тепер користувачі d&b мають свободу вибору мережного рішення, яке щонайкраще відповідає їхнім потребам – DS10 або DS20 – при комфортній роботі в інтуїтивно зрозумілому робочому просторі d&b».

DS20 включає інтегрований 5-портовий комутатор з повною підтримкою AVB, пропонуючи основну й резервну мережу. Це забезпечує розширені можливості підключення, наприклад, для комп'ютера керування підсилювачами d&b за допомогою програмного забезпечення R1 Remote Control по протоколу OCA (Open Control Architecture). За допомогою DS20, аудіо сигнали й дані дистанційного керування можна об'єднати в одному Ethernet-кабелі.

 

 

Лицева панель DS20 спроектована так, щоб панелі входів/виходів відповідали рекам d&b Touring. Це забезпечує просту інтеграції в існуючі конфігурації. DS20 оснащений джерелом живлення, що працюють при сітковій напрузі 100-240 В, 50-60 Гц, із захистом від перенапруги до 400 В.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»,
офіційний представник компанії
d&b audiotechnik в Україні

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах: